חשבתי שידעתי מה שצריך לדעת בתחום ההוראה והופתעתי לגלות שלא. רכשתי תובנות חדשות, דרכי עבודה יעילים יותר, ידע רחב יותר ובעיקר - הסתכלות אחרת על החינוך בישראל. אני מלאת מוטיבציה ויותר נחושה לעזור ליישם את השינוי המיוחל. הקורס הזה הוא באמת אחד הכלים הכי שימושיים למי שעובד עם ילדים או אנשים בכלל. כאשת חינוך וכאימא, אני ממליצה בחום!

רווית שליט / מורה ואימא לשלושה ילדים

אני מחפשת מילים כדי להביע את את הערכתי הרבה על כל מה שהקורס העניק לי. חיכיתי כל שבוע לשיעור כדי להשלים עוד חלק שילווה אותי כל חיי. ניכר היה שהופעלה מלאכת מחשבת רבה בבניית הקורס והתרגולים שהתחברו לנו בסוף לתמונה אחת בהירה. ממליצה בחום רב לכל הורה ומורה בישראל ללמוד את השיטה המדהימה הזו  שעושה שינוי גדול. תודה ענקית!

שירן אהרונוב / אימא לשני ילדים

אחד הקורסים המעניינים ביותר שעברתי. היה מעשיר מאוד ועוזר לי גם בחיי היום יום במשפחה שלי וגם בתור מורה בשיעורים עם התלמידים שלי. הקורס מועבר בצורה מעניינת ומרתקת. פשוט היה כיף ללמוד את הידע והכלים האלה ולהבין את הדברים כמו שלא הבנתי אותם לפני כן. ממליצה בחום לכל הורה ומורה לעשות את הקורס הזה!

ריבה נבון / מורה ואימא לשני ילדים

אני רוצה להתחיל ולומר תודה!!! איזה כיף שמתחיל שינוי בתחום החינוך. בקורס הזה קיבלתי כלים מדהימים שאכן עוזרים לילדים שלי ולי בנוסף קיבלתי גושפנקה על הרגשות שהיו לא ברורות עד הסוף. אני מתחילה מסע חדש בחיים, והיום אני יכולה לומר בפה מלא שיש לי את המיומנויות והכלים לעזור לילדים לצלוח את הלימודים ואפילו לגרום להם ליהנות מכך.

ורד רוזנטל / רכזת חינוך ואימא לשני ילדים

אחרי ארבעים ושתיים שנות הוראה שבהן למדתי והשתלמתי, חיפשתי דרכים חדשות להביא ילדים להצלחה ובקורס המאמנים סוף סוף מצאתי את התשובות. הקורס היה מובנה בשיטתיות ובדיוק רב והוביל להבנה של מהי הדרך היעילה להוביל את תלמידים לרכישת השכלה וכיצד לסייע להם ללא כימיקלים. במהלך הקורס זכיתי ליישם ולהגיע להישגים רבים. כולי תקווה שידע זה יגיע למורים רבים בישראל!

חנה פלגי / מורה, סבתא ואימא לשלושה ילדים