לראשונה בישראל

'הסוד להצלחה בלמידה ובהוראה'

תכנית מס. 8777 במערכת גפ"ן

העניקו לצוות ההוראה שלכם את הסודות שעזרו למעל 61,150 מורים בעולם להצליח!

בסוף ההכשרה הצוות שלכם ידע:

נותרו מקומות אחרונים למחזור יוני 2022!

מתחילים ב-07.06.22, יום ג', 17:00 עד 21:00

מוגבל ל-30 תלמידות!

במילים פשוטות...

אם נמאס לך לראות את מערכת החינוך ממשיכה להידרדר וילדים שמתויגים ללא הפסקה עם "לקויות למידה" או "הפרעות קשב" ואת רוצה ללמוד שיטה בינלאומית פורצת-דרך ולייצר הכנסה בתחום מבוקש, את מוזמנת להצטרף לנבחרת המאמנות שלנו ולהתחיל לעזור לילדים להצליח באמת - בלי אבחונים מיותרים ובלי כדורים!

"המכללה לחינוך חדש בישראל החלה לבצע מהפכה חינוכית."

בוגרות הקורס מספרות

איך זה עובד

1. לומדים חי בזום

נפגשים אחת לשבוע בזום למשך ארבע שעות (17:00 עד 21:00) ולומדים מהמומחים

2. מתרגלים במערכת

מתרגלים במערכת המקוונת החדשנית שלנו ועונים על שאלות סגורות ופתוחות כדי לוודא הבנה

3. מיישמים בשטח

מיישמים את הכלים והשיטות על הילדים או התלמידים שלנו ורואים  בעיניים שלנו את התוצאות בשטח 

4. מגיעים למפגש מסכם

אחרי עשרה שבועות בזום נפגשים ליום שלם של תרגולים שמסתיים בטקס חלוקת תעודות מרגש 

איך מתחילים

1. ממלאים שאלון מועמדות

2. קובעים ראיון בזום

3. מתקבלים ונרשמים

מסלול לימודים שהוא חוויה שלא הכרת!

תכנית המאמנים המקורית שלנו נלמדה במכללה שלנו, ארכה כ-110 שעות ונמשכה כחצי שנה.

בעקבות הקורונה, בנינו מסלול חדש שמותאם לזום והכנסנו אך ורק את מה שבאמת חייבים כדי להפוך אותך למומחית לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה.

המסלול החדש אורך כ-60 שעות מלאות ואורך כ-10 שבועות.

סילבוס לימודים

שלב 1

הסוד להצלחה בהוראה

שלב זה ילמד אותך לראשונה בחייך איך באמת לומדים ומהם שלושת המחסומים היחידים שיכולים למנוע ממך להבין את מה שאת לומדת. את תלמדי כלים ייחודיים שיגלו לך איך להוציא תלמידים מכל קושי לימודי. ילדים יאהבו ללמוד איתך ויחכו בקוצר רוח לשיעור איתך כי הם ירגישו שמישהו באמת מבין אותם.

שלב 2

איך ללמד כישורי שפה

שלב זה ילמד אותך איך לעזור לילדים לשפר באופן משמעותי את יכולות כישורי השפה שלהם ולהבין כל דבר שהם קוראים או לומדים. את תלמדי טכניקות חדשות ופשוטות שעוזרות לילדים לשפר את יכולות הקליטה והשליפה.

שלב 3

איך ללמד חשבון

שלב זה ילמד אותך איך לעזור לילדים ללמוד ולהבין חשבון. את תלמדי טכניקות חדשות ופשוטות שיהפכו ילדים שקשה להם בחשבון לילדים שהם אלופים בחשבון. את תדעי איך לעזור לילדים מכיתה א’ עד ו’.

שלב 4

איך להשיג שיתוף פעולה מילדים

שלב זה ילמד אותך את הידע והכלים החשובים ביותר בעבודה עם ילדים. הנתונים שתקבלי בשלב הזה יאפשרו לך לטפל בצורה נכונה במצבים שונים עם ילדים ויעלו באופן משמעותי את היכולת שלך להשיג מהם שיתוף פעולה.

שלב 5

איך לשפר קשב וריכוז בלי תרופות

שלב זה ילמד אותך לראשונה בחייך את החלקים שמהם מורכבים קשב וריכוז ואיך משפרים אותם בעזרת תרגול מיוחד. את תתרגלי באופן אישי את החלקים האלה ותוכלי ליישם אותם באופן מיידי בביתך ובעבודה עם ילדים. 

שלב 6

להיפטר מהפרעת הקשב אחת ולתמיד

שלב זה ילמד אותך את העובדות הנכונות על הנושא שנקרא “הפרעת קשב וריכוז” על מנת שתוכלי לעזור להורים לקבל החלטות מושכלות בנוגע לאבחונים שונים ומתן תרופות. 

שלב 7

מפגש מסכם וטקס חלוקת תעודות

בשלב הזה כל תלמידות המחזור ייפגשו ליום מרוכז אחד מבוקר עד ערב ויתרגלו בפיקוח המדריכים שלנו את כל החלקים במסלול שדורשים תרגול פיזי. בסוף היום נחגוג את סיום המחזור ונחלק תעודות למסיימות.

מורות מספרות על ההכשרה

מראם משרקי

מורה ואימא לשני ילדים

"בקורס הזה למדתי דברים שלא למדתי בכל התארים והתעודות שעשיתי עד היום כמורה"

ליה קרסילשצ'יקוב

מאבחנת ואימא לילד

"למדתי בקורס מה מהי הסיבה האמיתי לבעיות קשב וריכוז ואיך למנוע אותן מראש"

ציפי מזרחי

מורה להוראה מתקנת

"אם היית מכירה את הכלים שבקורס הזה לפני כן כנראה שלא הייתי פורשת ממערכת החינוך"

פנטנש יוסף

אימא לשלושה ילדים

"היום אני כבר לא מפחדת לשבת עם הילדים שלי על הלימודים שלהם כי אני יודעת בדיוק איך לעזור להם"

שחר קמחי

אשת חינוך ואימא לילדה

"קורס שהוא חוויה מדהימה ומלאה ידע וכלים חדשים שלקחת איתי לדרך כאשת חינוך"

אריאלה ברגמן

מורה להוראה מתקנת

"אין לי מילים לתאר כמה כלים חדשים קיבלתי בקורס הזה - כלים שעובדים באמת!"

חופית אבגיל

אימא לעשרה ילדים

"בעקבות הקורס והכלים שיישמתי עם הילדים שלי - חמישה מהם הפסיקו לקחת ריטלין!"

חנה פלגי

מורה ומאבחנת דידקטית

"אחרי 42 שנה כמורה אני יכולה להגיד שבקורס הזה יש את התשובה שכדאי שכולם יכירו!"

אלונה לרר

אשת חינוך ואימא לשני ילדים

"אחרי שעשיתי שני תארים בחינוך וחשבתי שאני יודעת הכל - גיליתי עולם חדש של ידע וכלים!"

נעמה נחום

אימא לשלושה ילדים

"רציתי לעזור לבת שלי להצליח בלי ריטלין ובזכות הקורס המדהים הצלחתי!"

נועה בדיחי קלפוס

אימא לשלושה ילדים

"בתי אובחנה עם קשב וריכוז ורציתי לעזור לה ובקורס קיבלתי כלים שלא קיבלתי בשום מקום אחר"

איריס קציר

מורה

"הקורס הזה הוא מתנה לכל הורה ומורה! אני הולכת להפיץ את הידע והכלים האלה בכל מקום אפשרי"

כמה אני יכולה להרוויח כמאמנת?

כאן יש לנו חדשות ממש טובות בשבילך!

כמאמנת שסיימה את מסלול ההכשרה יש לך שלושה אפיקי רווח:

1. אימון

כמאמנת בתחום של שיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה, את תוכלי להרוויח בין 150 ל-250 ש”ח לשעת אימון. תלוי בסוג האימון. המאמנות בתחום מרוויחות בין 6000 ש”ח במשרה חלקית ועד 12,000 ש”ח למשרה מלאה. ברגע שהורים יתחילו לראות את התוצאות שאת מביאה – הם ימליצו עלייך ומהר מאוד תגלי שאת צריכה להכניס אנשים לרשימת המתנה…

2. השתתפות בפרויקטים

כבוגרת המכללה לחינוך חדש בישראל ומאמנת בשיטה, את תצטרפי לנבחרת שמובילה את השינוי בישראל במסגרת הפרויקטים של ‘אינטליג’נס’, מותג בינלאומי שנחנך בימים אלה בישראל. את תוכלי להרוויח לפי פרויקט או לפי שעה, תלוי בסוג העבודה הנדרשת.

3. תכנית שותפים

ברגע שהפכת להיות חלק מקהילת המאמנות המוסמכות שלנו, את תצורפי באופן אוטומטי למערכת השותפים החדשה ותוכלי להרוויח עמלות יפות מהפצת הקורסים הדיגיטליים שלנו להורים, סטודנטים, ומורים. הרווח שלך כאן הוא לא מוגבל – זה רק עניין של כמה תפיצי!

שאלות ותשובות

מדובר במאמנת שסיימה את מסלול המאמנים של ‘המכללה לחינוך חדש בישראל’ ומתמחה בשיטת חינוך חדשה הכוללת ידע וכלים ייחודיים ומדויקים. כלים אלה הופכים את המאמנת למומחית בהקניית מיומנויות למידה, שיפור קשב וריכוז, כישורי שפה, מיומנויות תקשורת והוראה נכונה. 

השיטה שלנו מבוססת על מחקר מדעי מדויק שגילה את חוקי הטבע הקשורים ללמידה והוראה. ברגע שתגלי את חוקי הטבע האלה, את תביני לראשונה בחייך מה באמת גורם לתלמידים להיות חסרי מוטיבציה, משועממים, מוסחים, עייפים, עצבניים ולעוד קשיים שונים המתרחשים בזמן הלימודים. את תלמדי איך בדיוק מטפלים בקשיים האלה ואיך להסיר אותם מהדרך או למנוע אותם מראש. למעשה אין שום קורס בישראל שמלמד את מה שאנחנו מלמדים.

אם תחום החינוך קרוב ללבך ויש לך דחף פנימי לעזור לדור העתיד ולעשות שינוי בחינוך  – בין אם בקטן או בגדול – אז תמצאי בהכשרה שלנו הרבה תשובות לשאלות ששאלת את עצמך. לומדים אצלנו הורים שרוצים לעזור לילדים שלהם וללמוד מקצוע חדש, אנשי חינוך, מטפלים אלטרנטיביים שונים, בעלות צהרונים או גנים, וכל מי שהחליט לעשות הסבה לתחום חדש עם נשמה.

הלימודים מועברים בזום על ידי המרצים הבכירים שלנו. במקביל את תקבלי שם משתמש וסיסמה למערכת הלמידה המקוונת של המכללה. בסוף כל שיעור התלמידים מקבלים משימות מדויקות לביצוע במערכת. משימות אלה כוללות שאלות אמריקאיות, שאלות של השלם את החסר, שאלות פתוחות ותרגול מעשי בשטח עם הילדים/תלמידים. כל משימה נבדקת על ידי המדריכים שלנו כדי לוודא הבנה ויכולת יישום. בסוף ההכשרה יתקיים מפגש פיזי של יום שלם בו תבצעי תרגולים נוספים ותגיעי לרגע המרגש שבו תינתן לך תעודת סיום.

הלימודים מתקיימים בערב משעה 17:00 עד 21:00. יש הפסקות :-)  

כמובן! התכנים יישארו לך זמינים לכל החיים במערכת המקוונת כדי שתוכלי לחזור על החומר שוב ושוב עד שהכל יהיה ממש ברור ומובן. כמו כן יישלחו לביתך שני ספרים שיהיו שלך לתמיד.

את תלמדי עם מאמנים ושעזרו למאות ואלפי ילדים להצליח. המאמנים המנוסים שלנו יעזרו לך להשיג הבנה מלאה על כל אחד מהשלבים שאותם תלמדי ויעזרו לך להתקדם בצורה הטובה ביותר. הם שם בשביל דבר אחד בלבד: להפוך אותך למקצוענית!

זאת הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לעשות את הקורס! הקורס מטפל בדיוק בקושי הזה!

מעבר לכך יש לנו ליווי ותמיכה צמודים כך שאת נמצאת בידיים ממש טובות.

לאחר שתסיימי את כל השלבים בהצלחה, את תקבלי תעודה  של ‘מאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה’ מטעם המכללה לחינוך חדש בישראל

את תוכלי לפתוח באופן מיידי זיכיון של פעילות עצמאית ישירות מביתך ולקבל אליך ילדים לאימון אישי. במקביל את תוכלי לקחת חלק בפרויקטים שונים שאנו עושים למען קידום החינוך בישראל. כמו כן תוכלי להצטרף באופן מיידי לתכנית השותפים שלנו ולהרוויח עמלות יפות מהפצה של התכניות הדיגיטליות שלנו.

 
נכון להיום התעודה אינה מוכרת במוסד רשמי כלשהו. יחד עם זאת, להכרה של התעודה אין כל משמעות אמיתית מבחינת היכולת שלך לעסוק בתחום או לייצר הכנסה. הכלים שיהיו ברשותך הם חדשניים ומתקדמים ויאפשרו לך ליצור תוצאות מידיות עם התלמידים שלך ולקבל הפניות מפה לאוזן במהירות. את תעסקי בתחום שהביקוש בו הוא גדול מאוד.

נכון להיום כשהורים מגיעים אלינו הם משלמים בין 150 ל- 250 ש”ח לאימון אישי של ילדיהם בנושאים של מיומנויות למידה, וכישורי שפה וחשבון. אלה הסכומים שתוכל לגבות מהתלמידים שלך. במידה ואנו נפנה לך את התלמידים, הסכום לשעה יהיה נמוך יותר.

מסלול הלימודים המקורי במכללה הפיזית שלנו בראשון לציון עלה 13,500 ש”ח וארך כשישה חודשים. בעקבות הקורונה, החלטנו ליצור הכשרה ייחודית ומשודרגת שתועבר בזום ושתהיה מורכבת אך ורק מהחלקים המעשיים והחשובים ביותר כדי להפוך אותך למאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה. הדבר איפשר לנו להוריד את העלות ל-6,700 ש”ח בלבד!

ניתן לשלם בכמה דרכים:
1) כרטיס אשראי בתשלום אחד או בפריסה של 1 עד 18 תשלומים (תשלומי קרדיט).
2) מימון של עד 48 תשלומים במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם בנק ירושלים.
3) העברה בנקאית בתשלום אחד.

אין עלויות נוספות עבור ההכשרה עצמה. במידה ותרצי לעסוק בתחום כמאמנת אישית מביתך שמלמדת את השיטה, ישנו תשלום תמלוגים עבור השימוש בזכויות היוצרים בשיטה, עבור הליווי והתמיכה, עזרה בשיווק ומכירות וכלים נוספים שתקבלי מאיתנו שיעזרו לך לשגשג ולפרוח כמאמנת. 

ברור! הכי חשוב לנו שתצליחי! הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע שמומחים בשיטת הלמידה ויעזרו לך לאורך כל הדרך עד שתהיי מקצוענית.

אנחנו זמינים בוואטסאפ, אימייל וטלפון לכל שאלה:

וואטסאפ: 052-653-2883

אימייל: support@neweducation.co.il

שעות הפעילות: א’ עד ה’ בשעות 10:00-19:00

אהבתי!

אני רוצה להתקדם!

מלאי את הפרטים ותועברי לשאלון המועמדות

נתראה בשיעור הראשון!

גדי בן לביא

מייסד ומנכ"ל

support@neweducation.co.il

052-6532883

2022 © כל הזכויות שמורות למכללה לחינוך חדש בישראל

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר

התחל שיחה
1
איך נוכל לעזור לך?
המכללה לחינוך חדש בישראל
היי, אנחנו כאן לכל שאלה :-)