תוך 10 שבועות נהפוך אותך למאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה

הצטרפי לנבחרת שלנו וגלי את הסודות שעזרו למעל 5,300 ילדים בישראל להצליח!

בסוף ההכשרה תדעי:

במילים פשוטות...

אם נמאס לך לראות את מערכת החינוך ממשיכה להידרדר וילדים שמתויגים ללא הפסקה עם "לקויות למידה" או "הפרעות קשב" ואת רוצה ללמוד שיטה בינלאומית פורצת-דרך ולייצר הכנסה בתחום מבוקש, את מוזמנת להצטרף לנבחרת המאמנות שלנו ולהתחיל לעזור לילדים להצליח באמת - בלי אבחונים מיותרים ובלי כדורים!

"המכללה לחינוך חדש בישראל החלה לבצע מהפכה חינוכית."

בואו להיות חלק מקהילה שעושה שינוי!

איך זה עובד

1. לומדים חי בזום

נפגשים אחת לשבוע בזום למשך ארבע שעות (17:00 עד 21:00) ולומדים מהמומחים

2. מתרגלים במערכת

מתרגלים במערכת המקוונת החדשנית שלנו ועונים על שאלות סגורות ופתוחות כדי לוודא הבנה

3. מיישמים בשטח

מיישמים את הכלים והשיטות על הילדים או התלמידים שלנו ורואים  בעיניים שלנו את התוצאות בשטח 

4. מגיעים למפגש מסכם

אחרי עשרה שבועות בזום נפגשים ליום שלם של תרגולים שמסתיים בטקס חלוקת תעודות מרגש 

5. מקבלים כלים לעסק

מקבלים את כל הידע והכלים שאנחנו צריכים כדי לפתוח את הפעילות שלנו כולל אתר אישי

6. מתחילים לאמן

מתחילים לקבל ילדים לאימון אישי וחווים סיפוק אישי ענק מההצלחות שלהם והתמורה שקיבלנו

איך מתחילים

1. ממלאים שאלון מועמדות

2. קובעים ראיון בזום

3. מתקבלים ונרשמים

למי זה מתאים?

נשות הוראה

אימהות

מטפלות ומאמנות

לכל מי שמרגישה שמשהו זז אצלה בפנים כשהיא קוראת את הדברים האלה ורוצה לתת עזרה אמיתית לילדים ולעשות עמנו שינוי בחינוך בישראל!

לומדים רק מהמומחים​

גדי בן לביא

מייסד ומנכ”ל המכללה לחינוך חדש בישראל ואינטליג’נס ישראל. מומחה בשיפור מיומנויות למידה ושיפור קשב וריכוז ללא תרופות. עזר לכ-4150 ילדים להצליח בלימודים.

ציפי מזרחי

מאמנת מומחית לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה ללא תרופות. בעלת תואר בהוראה וניסיון עשיר באימון של מאות ילדים ובני נוער בשיטה שלנו.

נועה אדם

מנהלת בית הספר להומאופתיה. מומחית להומאופתיה ותזונה בתחום של קשב וריכוז. בעלת מרפאת ‘רפואה שלמה’ עזרה לאלפי ילדים להיגמל מתרופות. 

ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך

תמיכה טלפונית

תמיכה בוואטסאפ

קבוצת פייסבוק סגורה

בסוף ההכשרה יהיו לך ידע וכלים שיש למעט מאוד אנשים בתחום החינוך והמטרה שלנו היא להפוך אותך למקצוענית כדי שתהיי מסוגלת להשיג תוצאות אמיתיות עם הילדים שאיתם תעבדי!

כמה אני יכולה להרוויח כמאמנת?

כאן יש לנו חדשות ממש טובות בשבילך!

כמאמנת שסיימה את מסלול ההכשרה יש לך שלושה אפיקי רווח:

1. אימון

כמאמנת בתחום של שיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה, את תוכלי להרוויח בין 150 ל-250 ש”ח לשעת אימון. תלוי בסוג האימון. המאמנות בתחום מרוויחות בין 6000 ש”ח במשרה חלקית ועד 12,000 ש”ח למשרה מלאה. ברגע שהורים יתחילו לראות את התוצאות שאת מביאה – הם ימליצו עלייך ומהר מאוד תגלי שאת צריכה להכניס אנשים לרשימת המתנה…

2. השתתפות בפרויקטים

כבוגרת המכללה לחינוך חדש בישראל ומאמנת בשיטה, את תצטרפי לנבחרת שמובילה את השינוי בישראל במסגרת הפרויקטים של ‘אינטליג’נס’, מותג בינלאומי שנחנך בימים אלה בישראל. את תוכלי להרוויח לפי פרויקט או לפי שעה, תלוי בסוג העבודה הנדרשת.

3. תכנית שותפים

ברגע שהפכת להיות חלק מקהילת המאמנות המוסמכות שלנו, את תצורפי באופן אוטומטי למערכת השותפים החדשה ותוכלי להרוויח עמלות יפות מהפצת הקורסים הדיגיטליים שלנו להורים, סטודנטים, ומורים. הרווח שלך כאן הוא לא מוגבל – זה רק עניין של כמה תפיצי!

שאלות ותשובות

מדובר במאמנת שסיימה את מסלול המאמנים של ‘המכללה לחינוך חדש בישראל’ ומתמחה בשיטת חינוך חדשה הכוללת ידע וכלים ייחודיים ומדויקים. כלים אלה הופכים את המאמנת למומחית בהקניית מיומנויות למידה, שיפור קשב וריכוז, כישורי שפה, מיומנויות תקשורת והוראה נכונה. 

השיטה שלנו מבוססת על מחקר מדעי מדויק שגילה את חוקי הטבע שקשורים ללמידה. ברגע שתגלי את חוקי הטבע האלה, תגלי לראשונה בחייך מה באמת גורם לתלמידים להיות חסרי מוטיבציה, משועממים, מוסחים, עייפים, עצבניים ולעוד קשיים שונים שמתרחשים בזמן הלימודים. את תלמדי איך בדיוק מטפלים בקשיים האלה ולהסיר אותם מהדרך. למעשה אין שום קורס בישראל שמלמד את מה שאנחנו מלמדים.

אם תחום החינוך קרוב ללבך ויש לך דחף פנימי לעזור לדור העתיד ולעשות שינוי בחינוך, בין אם בקטן או בגדול. אז את תמצאי הרבה תשובות שחיפשת בהכשרה שלנו. לומדים אצלנו הורים שרוצים לעזור לילדים שלהם וללמוד מקצוע חדש, אנשי חינוך, מטפלים אלטרנטיביים שונים, בעלות צהרונים או גנים, וכל מי שהחליט לעשות הסבה לתחום חדש עם נשמה.

הלימודים מועברים בזום על ידי המרצים הבכירים שלנו. כל המשימות שיינתנו לך יבוצעו ישירות במערכת הלמידה המקוונת שלנו. כל משימה נבדקת על ידי המדריכים שלנו כדי לוודא הבנה ויכולת יישום. בסוף ההכשרה יתקיים מפגש פיזי של יום שלם בו תבצעי תרגולים נוספים ותגיעי לרגע המרגש שבו תינתן לך תעודת סיום.

הלימודים מתקיימים בערב משעה 17:00 עד 21:00. יש הפסקות :-)  

כמובן! התכנים יישארו לך זמינים לכל החיים במערכת המקוונת כדי שתוכלי לחזור על החומר שוב ושוב עד שהכל יהיה ממש ברור ומובן. כמו כן תקבלי שתי חוברות שיהיו שלך לתמיד.

את תלמדי עם מאמנים ושעזרו למאות ואלפי ילדים להצליח. המאמנים המנוסים שלנו יעזרו לך להשיג הבנה מלאה על כל אחד מהשלבים שאותם תלמדי ויעזרו לך להתקדם בצורה הטובה ביותר. הם שם בשביל דבר אחד בלבד: להפוך אותך למקצוענית.

זאת הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לעשות את הקורס :-). הקורס מטפל בדיוק בקושי הזה! מעבר לכך יש לנו ליווי ותמיכה כך שאת נמצאת בידיים ממש טובות.

לאחר שתסיימי את כל השלבים בהצלחה, את תקבלי תעודה  של ‘מאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה’, מטעם המכללה לחינוך חדש בישראל

את תוכלי לפתוח באופן מיידי זיכיון של פעילות עצמאית ישירות מביתך ולקבל אליך ילדים לאימון אישי. במקביל את תוכלי לקחת חלק בפרויקטים שונים שאנו עושים למען קידום החינוך בישראל. כמו כן תוכלי להצטרף באופן מיידי לתכנית השותפים שלנו ולהרוויח עמלות יפות מהפצה של התכניות הדיגיטליות שלנו.

 
נכון להיום התעודה אינה מוכרת במוסד רשמי כלשהו. יחד עם זאת, להכרה של התעודה אין כל משמעות אמיתית מבחינת היכולת שלך לעסוק בתחום או לייצר הכנסה. הכלים שיהיו ברשותך הם חדשניים ומתקדמים ויאפשרו לך ליצור תוצאות מידיות עם התלמידים שלך ולקבל הפניות מפה לאוזן במהירות. את תעסקי בתחום שהביקוש בו הוא גדול מאוד.

נכון להיום כשהורים מגיעים אלינו הם משלמים בין 150 ל- 250 ש”ח לאימון אישי של ילדיהם בנושאים של מיומנויות למידה, וכישורי שפה וחשבון. אלה הסכומים שתוכל לגבות מהתלמידים שלך. במידה ואנו נפנה לך את התלמידים, הסכום לשעה יהיה נמוך יותר.

הכשרת המאמנים המקורית שלנו עלתה כ-13,500 ש”ח, ארכה כשמונה חודשים והתבצעה רק במכללה. לאור הקורונה, לקחנו את החלקים הכי חשובים בהכשרה כדי להפוך אותך למומחית למיומנויות למידה והצלחנו להעביר את ההכשרה לזום ולהוריד את העלות ל-6,700 ש”ח בלבד!

ניתן לשלם בכמה דרכים:
1) כרטיס אשראי בתשלום אחד או בפריסה של 3 עד 12 תשלומים (תשלומי קרדיט).
2) מימון של עד 72 תשלומים במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם בנק ירושלים.
3) העברה בנקאית בתשלום אחד.

אין עלויות נוספות עבור ההכשרה עצמה. במידה ותרצי לעסוק בתחום כמאמנת אישית מביתך ישנו תשלום תמלוגים עבור השימוש בזכויות היוצרים בשיטה, עבור הליווי והתמיכה, עזרה בשיווק ומכירות וכלים נוספים שתקבלי מאיתנו שיעזרו לך לשגשג ולפרוח כמאמנת. 

ברור! הכי חשוב לנו שתצליחי! הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע שמומחים בשיטת הלמידה ויעזרו לך לאורך כל הדרך עד שתהיי מקצוענית.

אנחנו זמינים בוואטסאפ, אימייל וטלפון לכל שאלה:

וואטסאפ:
052-653-2883

אימייל: support
@neweducation.co.il

שעות הפעילות:
א’ עד ה’ בשעות 10:00-19:00

הצטרפות לתכנית

מלאו את הפרטים והגישו בקשת הצטרפות

נתראה בשיעור הראשון!

גדי בן לביא

מייסד ומנכ"ל

support@neweducation.co.il

052-6532883

2020 © כל הזכויות שמורות ללביא טכנולוגיות למידה והדרכה בע”מ

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר

התחל שיחה
1
איך נוכל לעזור לך?
המכללה לחינוך חדש בישראל
היי, אנחנו כאן לכל שאלה :-)