תוך 10 שבועות נהפוך אותך למאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה

הצטרפי לנבחרת שלנו וגלי את הסודות שעזרו למעל 5,300 ילדים בישראל להצליח!

בסוף ההכשרה תדעי:

ההרשמה למחזור מרץ 2021 בעיצומה!

מתחילים ב-01.03.22, יום ג', 17:00 עד 21:00

מוגבל ל-30 תלמידות!

במילים פשוטות...

אם נמאס לך לראות את מערכת החינוך ממשיכה להידרדר וילדים שמתויגים ללא הפסקה עם "לקויות למידה" או "הפרעות קשב" ואת רוצה ללמוד שיטה בינלאומית פורצת-דרך ולייצר הכנסה בתחום מבוקש, את מוזמנת להצטרף לנבחרת המאמנות שלנו ולהתחיל לעזור לילדים להצליח באמת - בלי אבחונים מיותרים ובלי כדורים!

"המכללה לחינוך חדש בישראל החלה לבצע מהפכה חינוכית."

אנא התחבר לגישה. התחברות

בואי להיות חלק מהנבחרת שעושה שינוי!

איך זה עובד

1. לומדים חי בזום

נפגשים אחת לשבוע בזום למשך ארבע שעות (17:00 עד 21:00) ולומדים מהמומחים

2. מתרגלים במערכת

מתרגלים במערכת המקוונת החדשנית שלנו ועונים על שאלות סגורות ופתוחות כדי לוודא הבנה

3. מיישמים בשטח

מיישמים את הכלים והשיטות על הילדים או התלמידים שלנו ורואים  בעיניים שלנו את התוצאות בשטח 

4. מגיעים למפגש מסכם

אחרי עשרה שבועות בזום נפגשים ליום שלם של תרגולים שמסתיים בטקס חלוקת תעודות מרגש 

5. מקבלים כלים לעסק

מקבלים את כל הידע והכלים שאנחנו צריכים כדי לפתוח את הפעילות שלנו כולל אתר אישי

6. מתחילים לאמן

מתחילים לקבל ילדים לאימון אישי וחווים סיפוק אישי ענק מההצלחות שלהם והתמורה שקיבלנו

איך מתחילים

1. ממלאים שאלון מועמדות

2. קובעים ראיון בזום

3. מתקבלים ונרשמים

למי זה מתאים?

נשות הוראה

אימהות

מטפלות ומאמנות

לכל מי שמרגישה שמשהו זז אצלה בפנים כשהיא קוראת את הדברים האלה ורוצה לתת עזרה אמיתית לילדים ולעשות עמנו שינוי בחינוך בישראל!

לומדים רק מהמומחים​

גדי בן לביא

מייסד ומנכ”ל המכללה לחינוך חדש בישראל ואינטליג’נס ישראל. מומחה בשיפור מיומנויות למידה ושיפור קשב וריכוז ללא תרופות. עזר לכ-4150 ילדים להצליח בלימודים.

ציפי מזרחי

מאמנת מומחית לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה ללא תרופות. בעלת תואר בהוראה וניסיון עשיר באימון של מאות ילדים ובני נוער בשיטה שלנו.

נועה אדם

מנהלת בית הספר להומאופתיה. מומחית להומאופתיה ותזונה בתחום של קשב וריכוז. בעלת מרפאת ‘רפואה שלמה’ עזרה לאלפי ילדים להיגמל מתרופות. 

ליווי ותמיכה לאורך כל הדרך

תמיכה טלפונית

תמיכה בוואטסאפ

קבוצת פייסבוק סגורה

בסוף ההכשרה יהיו לך ידע וכלים שיש למעט מאוד אנשים בתחום החינוך והמטרה שלנו היא להפוך אותך למקצוענית כדי שתהיי מסוגלת להשיג תוצאות אמיתיות עם הילדים שאיתם תעבדי!

מסלול לימודים שהוא חוויה שלא הכרת!

תכנית המאמנים המקורית שלנו נלמדה במכללה שלנו, ארכה כ-110 שעות ונמשכה כחצי שנה.

בעקבות הקורונה, בנינו מסלול חדש שמותאם לזום והכנסנו אך ורק את מה שבאמת חייבים כדי להפוך אותך למומחית לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה.

המסלול החדש אורך כ-55 שעות מלאות ונמשך כ-10 שבועות.

סילבוס לימודים

שלב 1

הסוד להצלחה בהוראה

שלב זה ילמד אותך לראשונה בחייך איך באמת לומדים ומהם שלושת המחסומים היחידים שיכולים למנוע ממך להבין את מה שאת לומדת. את תלמדי כלים ייחודיים שיגלו לך איך להוציא תלמידים מכל קושי לימודי. ילדים יאהבו ללמוד איתך ויחכו בקוצר רוח לשיעור איתך כי הם ירגישו שמישהו באמת מבין אותם.

שלב 2

איך ללמד כישורי שפה

שלב זה ילמד אותך איך לעזור לילדים לשפר באופן משמעותי את יכולות כישורי השפה שלהם ולהבין כל דבר שהם קוראים או לומדים. את תלמדי טכניקות חדשות ופשוטות שעוזרות לילדים לשפר את יכולות הקליטה והשליפה.

שלב 3

איך ללמד חשבון

שלב זה ילמד אותך איך לעזור לילדים ללמוד ולהבין חשבון. את תלמדי טכניקות חדשות ופשוטות שיהפכו ילדים שקשה להם בחשבון לילדים שהם אלופים בחשבון. את תדעי איך לעזור לילדים מכיתה א’ עד ו’.

שלב 4

איך להשיג שיתוף פעולה מילדים

שלב זה ילמד אותך את הידע והכלים החשובים ביותר בעבודה עם ילדים. הנתונים שתקבלי בשלב הזה יאפשרו לך לטפל בצורה נכונה במצבים שונים עם ילדים ויעלו באופן משמעותי את היכולת שלך להשיג מהם שיתוף פעולה.

שלב 5

איך לשפר קשב וריכוז בלי תרופות

שלב זה ילמד אותך לראשונה בחייך את החלקים שמהם מורכבים קשב וריכוז ואיך משפרים אותם בעזרת תרגול מיוחד. את תתרגלי באופן אישי את החלקים האלה ותוכלי ליישם אותם באופן מיידי בביתך ובעבודה עם ילדים. 

שלב 6

להיפטר מהפרעת הקשב אחת ולתמיד

שלב זה ילמד אותך את העובדות הנכונות על הנושא שנקרא “הפרעת קשב וריכוז” על מנת שתוכלי לעזור להורים לקבל החלטות מושכלות בנוגע לאבחונים שונים ומתן תרופות. 

שלב 7

מפגש מסכם וטקס חלוקת תעודות

בשלב הזה כל תלמידות המחזור ייפגשו ליום מרוכז אחד מבוקר עד ערב ויתרגלו בפיקוח המדריכים שלנו את כל החלקים במסלול שדורשים תרגול פיזי. בסוף היום נחגוג את סיום המחזור ונחלק תעודות למסיימות.

שלב 8

איך להרוויח מאימון

שלב זה מיועד למאמנות שרוצות להתחיל לקבל ילדים ונוער בביתן ולייצר הכנסה קבועה מאימון. הידע שתלמדי בשלב הזה המבוסס על שלוש עשרה שנות ניסיון בתחום האימון והוא יחסוך לך המון זמן וטעויות מיותרות.

אין כמו לשמוע מהתלמידות שלנו

רעות ארליך

רעות ארליך

אימא ל-3 ילדים

“לראשונה בחיי למדתי איך ללמוד ואיך לטפל בכל קושי לימודי. השיטה עזרה לי מאוד עם הילדים. במקום לסבול ולהשתעמם מהלימודים, הם למדו איך להנות מהם, איך להתמודד בצורה עצמאית ולהבין כל דבר.” 

אופיר ראובן

אופיר ראובן

מורה ואימא ל-2 ילדים

“אני מורה וסיימתי את השלב הראשון במסלול המאמנים. חייבת לשתף שהתכנים מעשירים ומלמדים. זו למעשה הפעם הראשונה בחיי שאני לומדת איך באמת לומדים ואיך מלמדים. תודה רבה לכם שחשפתם אותי לעולם הזה!” 

אלהאם שופי

אימא ל-2 ילדים

“הכרתי את המכללה בזכות הילדים שלי והרצון לעזור להם. במסלול המאמנים קיבלתי את הכלים שעזרו לילדים שלי להיות מועילים יותר, מסתדרים יותר, מצליחים יותר ומאושרים יותר. היום אני רוצה לעזור לכמה שיותר ילדים להצליח עם הכלים המדהימים האלה.”

שרון בצלאל

אימא ל-4 ילדים

“השיטה נתנה לי ידע כלים מעשיים ללמידה שתמיד היו חסרים לי. מרגע שאני מיישמת את הכלים, אני חווה שינוי ושיפור והתעורר בי רצון עז להעביר את הידע והכלים לילדים כדי שגם הם  יקבלו את כל הטוב הזה”

אחינועם שבח

אימא ל-3 ילדים

“הייתי יושבת כל יום 3 שעות עם הבת שלי על הלימודים שלה. המליצו לי בבית הספר לקחת אותה לאבחון כדי לתת לה ריטלין אבל לא הסכמתי. אחרי שלמדתי את השיטה ויישמתי אותה עם הילדה, היום היא לומדת לבד ומוציאה ציונים גבוהים מאוד.

אירית חנוכה

אימא ל-3 וסבתא

“נרשמתי למסלול כי חיפשתי מקצוע חדש ופרנסה ומצאתי ממלכה של ידע וכלים מעשיים. למדתי לא רק מה צריך לעשות, אלא בעיקר איך לעשות. היום אני יודעת להפוך חיים של ילדים לשלמים ומאושרים יותר.” 

מראם משרקי

"בקורס הזה למדתי דברים שלא למדתי בכל התארים והתעודות שעשיתי עד היום כמורה"

אנא התחבר לגישה. התחברות

ציפי מזרחי

"אם היית מכירה את הכלים שבקורס הזה לפני כן כנראה שלא הייתי פורשת ממערכת החינוך"

אנא התחבר לגישה. התחברות

ליה קרסילשצ'יקוב

"למדתי מה באמת גורם לבעיות קשב וריכוז ואיך ניתן למנוע אותם מראש"

אנא התחבר לגישה. התחברות

פנטנש יוסף

"הפסקתי לפחד לשבת עם הילדים שלי על הלימודים שלהם"

אנא התחבר לגישה. התחברות

כמה אני יכולה להרוויח כמאמנת?

כאן יש לנו חדשות ממש טובות בשבילך!

כמאמנת שסיימה את מסלול ההכשרה יש לך שלושה אפיקי רווח:

1. אימון

כמאמנת בתחום של שיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה, את תוכלי להרוויח בין 150 ל-250 ש”ח לשעת אימון. תלוי בסוג האימון. המאמנות בתחום מרוויחות בין 6000 ש”ח במשרה חלקית ועד 12,000 ש”ח למשרה מלאה. ברגע שהורים יתחילו לראות את התוצאות שאת מביאה – הם ימליצו עלייך ומהר מאוד תגלי שאת צריכה להכניס אנשים לרשימת המתנה…

2. השתתפות בפרויקטים

כבוגרת המכללה לחינוך חדש בישראל ומאמנת בשיטה, את תצטרפי לנבחרת שמובילה את השינוי בישראל במסגרת הפרויקטים של ‘אינטליג’נס’, מותג בינלאומי שנחנך בימים אלה בישראל. את תוכלי להרוויח לפי פרויקט או לפי שעה, תלוי בסוג העבודה הנדרשת.

3. תכנית שותפים

ברגע שהפכת להיות חלק מקהילת המאמנות המוסמכות שלנו, את תצורפי באופן אוטומטי למערכת השותפים החדשה ותוכלי להרוויח עמלות יפות מהפצת הקורסים הדיגיטליים שלנו להורים, סטודנטים, ומורים. הרווח שלך כאן הוא לא מוגבל – זה רק עניין של כמה תפיצי!

עלויות

כאן יש לנו עוד חדשות טובות בשבילך!

עד לפני הקורונה מסלול המאמנים היה עולה כ-13,500 ש”ח והתלמידות שלנו היו צריכות להגיע אחת לשבוע במשך שישה חודשים למערב ראשון לציון כדי ללמוד את הקורס.

בעקבות הקורונה החלטנו לצאת בפורמט חדש שבו ניתן ללמוד את המסלול לראשונה בזום.

יצרנו הכשרה משודרגת שמלמדת רק את מה שאת חייבת ללמוד כדי להיות מקצוענית!

הדבר אפשר לנו להוריד עלויות וזה חוזר אלייך…

מחיר מיוחד למחזור מרץ!
(כולל כל הבונוסים)

13,500 ש”ח

רק 670 ש”ח כפול 10 תשלומים!

(ניתן גם לפרוס מ-1 עד 18 תשלומים)

חשוב שתביני:

תוך 3 חודשים מרגע שהתחלת את ההכשרה את כבר יכולה לקבל את התלמיד הראשון שלך! 

תלמיד אחד אמור להכניס לך מינימום של 600 ש”ח בחודש.

זה אומר שמהחודש הרביעי את יכולה לשלם על ההכשרה ישירות מהכסף שתרוויחי!

והכי חשוב:

יהיה לך מקצוע חדש ביד שיאפשר לך לייצר הכנסה לתמיד!

ויש לנו גם שני בונוסים מדהימים לנרשמות במחזור מרץ!

בונוס 1 - אתר אינטרנט אישי

כן...קראת נכון!

אנחנו רוצים שביום הראשון של הפעילות שלך יהיה לך כבר כרטיס ביקור ברמה הגבוהה ביותר.

את הולכת לקבל מאיתנו אתר שכולל את כל מה שאת צריכה כדי שאנשים יוכלו להכיר אותך ואת השירות שלך ולפנות אלייך ישירות. 

שווי הבונוס: 2500 ש"ח

בונוס 2 - דף עסקי מעוצב

להגיע לכולם!

תארי לך שיש לך עמוד פייסבוק עסקי ממותג ומעוצב ברמה גבוהה שמציג אותך בצורה מרשימה.

זה בדיוק מה את הולכת לקבל מאיתנו כדי שתהיה לך נוכחות מרשימה ברשת ותוכלי להיחשף להרבה אנשים.

שווי הבונוס: 1750 ש"ח

שאלות ותשובות

מדובר במאמנת שסיימה את מסלול המאמנים של ‘המכללה לחינוך חדש בישראל’ ומתמחה בשיטת חינוך חדשה הכוללת ידע וכלים ייחודיים ומדויקים. כלים אלה הופכים את המאמנת למומחית בהקניית מיומנויות למידה, שיפור קשב וריכוז, כישורי שפה, מיומנויות תקשורת והוראה נכונה. 

השיטה שלנו מבוססת על מחקר מדעי מדויק שגילה את חוקי הטבע שקשורים ללמידה. ברגע שתגלי את חוקי הטבע האלה, תגלי לראשונה בחייך מה באמת גורם לתלמידים להיות חסרי מוטיבציה, משועממים, מוסחים, עייפים, עצבניים ולעוד קשיים שונים שמתרחשים בזמן הלימודים. את תלמדי איך בדיוק מטפלים בקשיים האלה ולהסיר אותם מהדרך. למעשה אין שום קורס בישראל שמלמד את מה שאנחנו מלמדים.

אם תחום החינוך קרוב ללבך ויש לך דחף פנימי לעזור לדור העתיד ולעשות שינוי בחינוך, בין אם בקטן או בגדול. אז את תמצאי הרבה תשובות שחיפשת בהכשרה שלנו. לומדים אצלנו הורים שרוצים לעזור לילדים שלהם וללמוד מקצוע חדש, אנשי חינוך, מטפלים אלטרנטיביים שונים, בעלות צהרונים או גנים, וכל מי שהחליט לעשות הסבה לתחום חדש עם נשמה.

הלימודים מועברים בזום על ידי המרצים הבכירים שלנו. כל המשימות שיינתנו לך יבוצעו ישירות במערכת הלמידה המקוונת שלנו. כל משימה נבדקת על ידי המדריכים שלנו כדי לוודא הבנה ויכולת יישום. בסוף ההכשרה יתקיים מפגש פיזי של יום שלם בו תבצעי תרגולים נוספים ותגיעי לרגע המרגש שבו תינתן לך תעודת סיום.

הלימודים מתקיימים בערב משעה 17:00 עד 21:00. יש הפסקות :-)  

כמובן! התכנים יישארו לך זמינים לכל החיים במערכת המקוונת כדי שתוכלי לחזור על החומר שוב ושוב עד שהכל יהיה ממש ברור ומובן. כמו כן תקבלי שתי חוברות שיהיו שלך לתמיד.

את תלמדי עם מאמנים ושעזרו למאות ואלפי ילדים להצליח. המאמנים המנוסים שלנו יעזרו לך להשיג הבנה מלאה על כל אחד מהשלבים שאותם תלמדי ויעזרו לך להתקדם בצורה הטובה ביותר. הם שם בשביל דבר אחד בלבד: להפוך אותך למקצוענית.

זאת הסיבה העיקרית שבגללה כדאי לעשות את הקורס :-). הקורס מטפל בדיוק בקושי הזה! מעבר לכך יש לנו ליווי ותמיכה כך שאת נמצאת בידיים ממש טובות.

לאחר שתסיימי את כל השלבים בהצלחה, את תקבלי תעודה  של ‘מאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה’, מטעם המכללה לחינוך חדש בישראל

את תוכלי לפתוח באופן מיידי זיכיון של פעילות עצמאית ישירות מביתך ולקבל אליך ילדים לאימון אישי. במקביל את תוכלי לקחת חלק בפרויקטים שונים שאנו עושים למען קידום החינוך בישראל. כמו כן תוכלי להצטרף באופן מיידי לתכנית השותפים שלנו ולהרוויח עמלות יפות מהפצה של התכניות הדיגיטליות שלנו.

 
נכון להיום התעודה אינה מוכרת במוסד רשמי כלשהו. יחד עם זאת, להכרה של התעודה אין כל משמעות אמיתית מבחינת היכולת שלך לעסוק בתחום או לייצר הכנסה. הכלים שיהיו ברשותך הם חדשניים ומתקדמים ויאפשרו לך ליצור תוצאות מידיות עם התלמידים שלך ולקבל הפניות מפה לאוזן במהירות. את תעסקי בתחום שהביקוש בו הוא גדול מאוד.

נכון להיום כשהורים מגיעים אלינו הם משלמים בין 150 ל- 250 ש”ח לאימון אישי של ילדיהם בנושאים של מיומנויות למידה, וכישורי שפה וחשבון. אלה הסכומים שתוכל לגבות מהתלמידים שלך. במידה ואנו נפנה לך את התלמידים, הסכום לשעה יהיה נמוך יותר.

הכשרת המאמנים המקורית שלנו עלתה כ-13,500 ש”ח, ארכה כשמונה חודשים והתבצעה רק במכללה. לאור הקורונה, לקחנו את החלקים הכי חשובים בהכשרה כדי להפוך אותך למומחית למיומנויות למידה והצלחנו להעביר את ההכשרה לזום ולהוריד את העלות ל-6,700 ש”ח בלבד!

ניתן לשלם בכמה דרכים:
1) כרטיס אשראי בתשלום אחד או בפריסה של 3 עד 12 תשלומים (תשלומי קרדיט).
2) מימון של עד 72 תשלומים במסגרת שיתוף הפעולה שלנו עם בנק ירושלים.
3) העברה בנקאית בתשלום אחד.

אין עלויות נוספות עבור ההכשרה עצמה. במידה ותרצי לעסוק בתחום כמאמנת אישית מביתך ישנו תשלום תמלוגים עבור השימוש בזכויות היוצרים בשיטה, עבור הליווי והתמיכה, עזרה בשיווק ומכירות וכלים נוספים שתקבלי מאיתנו שיעזרו לך לשגשג ולפרוח כמאמנת. 

ברור! הכי חשוב לנו שתצליחי! הצוות שלנו מורכב מאנשי מקצוע שמומחים בשיטת הלמידה ויעזרו לך לאורך כל הדרך עד שתהיי מקצוענית.

אנחנו זמינים בוואטסאפ, אימייל וטלפון לכל שאלה:

וואטסאפ:
052-653-2883

אימייל: support
@neweducation.co.il

שעות הפעילות:
א’ עד ה’ בשעות 10:00-19:00

אהבתי!

אני רוצה להתקדם!

מלאי את הפרטים ותועברי לשאלון המועמדות

מאמנים - דף נחיתה

נתראה בשיעור הראשון!

גדי בן לביא

מייסד ומנכ"ל

support@neweducation.co.il

052-6532883

2020 © כל הזכויות שמורות ללביא טכנולוגיות למידה והדרכה בע”מ