עם הצלחות אי אפשר להתווכח!

facebook
Orly Markscheid
recommends
09/08/2022

תהליך מבורך של למידה והבנה אמיתית של כל מה שלא ידענו ומעולם לא לימדו אותנו - לא כתלמידים ולא כמבוגרים, לא כהורים ולא כמורים. תודה גדולה!

facebook
Racheli Avrahami
recommends
12/06/2022

כבר מהשיעור הראשון לסוד בהצלחה בהוראה, וקורס המאמנים לשיפור קשב וריכוז ומיומניות למידה, אפשר להתחבר לפשטות מצד אחד וליישום המיידי מצד שני. הקורס מובנה ומתפתח בצורה הדרגתית, שיעורי הבית במערכת המקוונת, עוזרים בהטמעה של מה שנלמד בשיעור ומאד מדוייקים, ובסיום הקורס הרגשתי שיש לי ארגז כלים פרקטי ברור ויישומי. השינויים וההצלחות מידיים, והתגובה של התלמידים ושיתוף הפעולה מדהימים. ממליצה לכל מי שחינוך קרוב לליבו (מורים, מטפלים, הורים וגם תלמידים) הקורס מועבר ע"י צוות מיומן, נגיש, זמין ומסייע בניצוחו של גדי האיש עם החזון והסבלנות מלא בידע ונחמדות. ומכאן הדרך להצלחה והשינוי, הם רק ענין של זמן, כשהנאה בלמידה היא לא מילה זרה בחוויה.

facebook
נירה חדד
recommends
02/06/2022

שמחה וממליצה בחום על המסלול שדרכו למדתי כלים פרקטיים ליישום בחיים ובחינוך, שהופך את החיים להכל אפשרי, חשוב מאוד ממש שליחות !!! גדי אתה איש יקר ומיוחד , תודה רבה 🔥🙏

facebook
יעל תוהמי
recommends
02/06/2022

סיימתי את הקורס במכללה לחינוך חדש בישראל😃 מודה על הזכות גדי אדם נפלא מלא ידע מעביר בצורה כל כך פשוטה ומובנת שאין מצב למחסום בלמידה😃 להתרגש מכל שיעור ולא לרצות שיסתיים רכשתי ידע שלעולם לא הייתי רוכשת לבד מודה על הזכות👏 מודה לציפי שגם תמיד היתה שם כל שאלה ענתה עזרה כיוונה פירגנה אין מילים 👏 צוות נדיר ומנצח👏 יום מסכם שכלל את תרגילי התיקשורת היה מעולה ומרגש איתכם 😃 ים של פינוקים לא מובן מאליו תודה על כל הידע שרכשתי יוצאת לעבודה עם הרבה ידע והתרגשות לעזור לילדי ישראל אין שום סיבה שילד יקבל כדור בשביל ללמוד צריך רק לדעת איך ללמד ואין ילד שלא יכול ללמוד יש ילד שלא מלמדים אותו נכון תודה למכללה למנהל חדש בישראל גדי ציפי אירית שיטה וואו ❤❤❤ מומלץ ביותר רק אתם תעשו את השינוי ותביאו להצלחות ובטח שכל ילד יאמין בעצמו יקבל בטחון והיה ילד שמח שישמח ללמוד ללא מחסומי למידה ועם מיומניות למידה 😃😃 תודה 👏

אני למדתי בכמה מכללות בחיים שלי, במכללה לחינוך חדש עם גדי וציפי זה פשוט לא רק היה לימודים, זו היייתה חוויה שלעולם לא ניתן לשכוח. הצוות היה זמין לכל שאלה 24/7 והלמידה בזום בכלל לא הייתה קשה והכל בזכות הארגון וההסבר של גדי היקר. ביום המסכם של המסלול כשכולם נפגשו הייתה תחושה שזה כמו משפחה אחת גדולה. אני ממליצה בחום ובאהבה למי שרוצה לעשות שינוי בחינוך, לא להסס ולהירשם למכללה באהבה.

facebook
ליטל ארגנטרו
recommends
02/06/2022

הקורס אימון לשיפור הקשב ומיומנויות למידה פשוט וואאווו. חובה, חובה, חובה!!!! הכלים שניתנים, הדרך, החשיבה, אופן הלמידה בקורס, גדי המנחה, כל אלו משנים חיים! בשורה חדשה מצילה חינוך, חברה ועולם. אני אישית הבנתי במהלך הקורס כל מה שכל חיי לא הצלחתי להבין. ניתנה לי אסמכתה שהבעיה היא לא בי אלא בהיעדר המיומנויות בלמידה ותקשורת. היום, בהיותי אמא ל 4 בנות, בעקבות הקורס אין סיכוי שכדור כזה או אחר לקשב וריכוז יכנס אלי הבייתה. חובה על כל אחד ואחת לעבור את הקורס.

facebook
Liat Bar
recommends
01/06/2022

גדי הוא אדם שחייבים להכיר וללמוד ממנו יכולות תקשורת שפשוט משנות חיים. אם אתם בטוחים שיש לכם או לילדים שלכם - הפרעת קשב וריכוז, רגע לפני שתתחילו עם הכדורים , אני ממליצה לכם בחום להירשם לקורס הזה - ולגלות שעד עכשיו ידעתם אמת , לא בהכרח ידעתם את ה-אמת.

facebook
Hliehil
recommends
01/06/2022

סיימתי את הקורס 'מאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה' של המכללה לחינוך חדש בישראל. היה ממש מעניין, מסביר הכל כמו שצריך, והחומר הועבר מכל הלב והנשמה. למדתי הרבה דברים שלא למדתי באף מקום אחר! ערכים, תובנות, דרכי חשיבה... והחשוב מהכל מבחינתי הם תרגילי התקשורת. הבנתי שבעיית התקשורת היא הבעיה הבסיסית בעולם הזה ושתרגול אנשים על מיומנויות התקשורת הן המפתח לפתירת כל הבעיות שבעולם. תודה רבה לגדי בן לביא המנכ"ל, ולציפי ואירית המדריכות על הליווי והתמיכה, התרגול והאווירה החמה! הקורס הזה אני ממליצה עליו לכל אימא לכל מחנכת ומורה ולכל מי שאכפת לו מהחינוך והילדים והחברה. אנחנו עושים המון טעויות בלי להיות מודעים לזה . קורס זה ממש מסייע ונותן הרבה כלים ונקודות חשיבה והדרכה מעולים. תנסו ותרוויחו ממליצה מאוד.

facebook
Miri Ohana Porat
recommends
01/06/2022

אכן חינוך חדש בישראל !!! אל תאמינו לי, לכו לבדוק בעצמכם 😉 מסלול מאמנים לשיפור מיומנויות למידה וקשב וריכוז - משנה חיים. חושף בפנינו את חוקי הטבע שאף אחד לא לימד אותנו בבית ספר. מדהים כמה שזה פשוט. ממליצה בחום לכל מי שיודע שאפשר להתנהל אחרת, לתקשר אחרת וזקוק לכלים יישומיים. תודה גדולה לגדי היקר וצוות המאמנות המדהים שהיה זמין וקשוב לכל אורך הדרך.

facebook
Shiran Ah
recommends
30/03/2022

גדי היקר, אני מחפשת מילים כדי להביע את את הערכתי הרבה על כל מה שהקורס העניק לי. אני חושבת שהמילים הטובות ביותר הן אלה שנכנסו לחיינו ונאמרות מידי יום בבית כמו "גדי אמר לך את זה? 😂", "מחסומים", "מילה שאינה מובנת כהלכה", "מילון", "מילות מפתח", "להיות כאן/שם ועכשיו", "תקשורת" ועוד המון. זה מצחיק לשמוע את הילדים משתמשים בביטויים האלה. חיכיתי כל יום רביעי לשיעור כדי להשלים עוד חלק שילווה אותי כל חיי. ניכר היה שהופעלה מלאכת מחשבת רבה בבניית הקורס והתרגולים שהתחברו לנו בסוף לתמונה אחת בהירה. גדי, אתה עושה עבודה נפלאה, השיטה והבשורה שלך עוד יגיעו למרחקים 🙏🏻. ציפי היקרה שדאגה שהחומר יישב לנו טוב בראש ושלא נוותר לעצמנו על תרגולים ועל כך תודה רבה. אינני מגיעה מתחום החינוך ובכל זאת הרגשתי כאמא שייש לי מה ללמוד. למדתי הרבה, בעיקר להעריך את הילדים שלנו ולהבין שבעזרת כלים מאוד פשוטים וישימים נהפוך את ילדינו לבעלי תשוקה ללמוד. היום אני יודעת שחשוב לי לא לשמור את כל הכלים האלו בתא המשפחתי שלי אלא להפיץ זאת הלאה. ממליצה בחום רב לכל הורה ומורה בישראל ללמוד שיטה אחרת שעושה שינוי גדול. אז שוב, תודה ענקית🙏🏻

facebook
Riva David
recommends
30/03/2022

הקורס לשיפור קשב וריכוז היה אחד הקורסים המעניינים שעברתי הקורס מעשיר מאוד. הקורס עוזר לי גם בחיי היום יום במשפחה שלי וגם בתור מורה מאמנת בשיעורים עם התלמידים שלי. הקורס מועבר בצורה מעניינת ומרתקת. פשוט היה כייף ללמוד ולהבין את הדברים.

facebook
Vered Maman Rozental
recommends
28/03/2022

אני רוצה להתחיל ולומר תודה!!! איזה כיף שמתחיל שינוי בתחום החינוך. בקורס הזה קיבלתי כלים מדהימים שאכן עוזרים לילדים שלי ולי בנוסף קיבלתי גושפנקה על הרגשות שהיו לא ברורות עד הסוף. אני מתחילה מסע חדש בחיים, והיום אני יכולה לומר בפה מלא שיש לי את המיומנויות והכלים לעזור לילדים לצלוח את הלימודים ואפילו לגרום להם ליהנות מכך. תודה רבה לציפי על ליווי צמוד וזמינות 24/7 ולגדי על כך שחשפת אותנו לקורס המדהים הזה.

facebook
Anita Palgi
recommends
27/03/2022

במשך ארבעים ושתיים שנות הוראה למדתי השתלמתי וחיפשתי דרכים להביא את הילדים להצלחה. בקורס המאמנים מצאתי תשובות. הקורס ,שהיה מובנה בשיטתיות ובדיוק רב, הוביל להבנה של טכנולוגית הלמידה, להבנה של מהי הדרך היעילה להוביל את הילד לרכישת השכלה. כיצד להשיג שיתוף פעולה עם ילדים וכיצד לסייע לילדים ללא כימיקלים. במהלך הקורס זכיתי ליישם ולהגיע להישגים. תודות לגדי לביא ולציפי ,מובילים הקורס של המכללה לחינוך חדש ,על ההזדמנות שניתנה לי . כולי תקווה שידע זה יהיה נחלת מורים רבים נוספים כך שתלמידים יצליחו בזכות הדרך.

תודה! שמי אריאלה ואני עוסקת בהוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה מזה שנים. בפייסבוק "קפץ לי" הפרסום – קראתי, התקשרתי ושוחחתי עם גדי. השיחה היתה מעניינת מאוד. חשבתי לעצמי: למדת והתנסית כל-כך הרבה, מה עוד ניתן לחדש? אולם הסקרנות גברה והחלטתי לנסות. ראשית, השיעורים בזמן ב- Zoom ללא תקלות. גדי ניהל את המפגשים באופן מתוחכם, מעניין ומשתף. בסוף כל מפגש קיבלנו ים של חומר (אותו למדנו במפגש) כדי שנתרגל ונחזור עליו לצורך הפנמה. המעקב אחרינו, על הידע שלנו וההתקדמות בשיעורי הבית, היה הדוק. כל שאלה ופניה מצידי קיבלה מענה לאחר מספר דקות על-ידי ציפי המקסימה. מי ש"עייפה" קיבלה עידוד ומשיכה קדימה. אף לא אחת נשכחה בסוף. כולנו צעדנו לעבר המטרה. למרות התווך של ה- Zoom, היחס היה אישי. גדי וציפי הכירו כל אחת מאיתנו באופן אישי. התחושה היתה שאנו מכירים את כולם. התוכן הנלמד – עולם ומלואו. מצד אחד נתן לנו שיקוף של המציאות ומנגד כלים ואמצעים כיצד לשפר ולעשות זאת טוב יותר. מאחורי הכלים עומד רציונל. אני באופן אישי ניצלתי והתנסיתי במספר כלים (מעבר למה שהכרתי ושימש אותי עד כה) ויש תוצאות. זה אמיתי ועובד! אני ממליצה בחום לאימהות שבביתן יש "ילדי רטלין" או ילדים "שמתקשים בלימודים" וכן לצוות הוראה שרוצה לשפר את דרכי ההוראה ולתת את הטוב יותר ללקוחות – התלמידים.

facebook
Ravit Shalit
recommends
25/03/2022

כאשת חינוך וכאימא, אני ממליצה בחום על המכללה. חשבתי שידעתי מה שצריך לדעת בתחום ההוראה והופתעתי לגלות שלא. בזכות גדי, ציפי והמכללה העשרתי את הידע שלי ואת "ארגז הכלים" שלי. הקורס לטיפול בקשב וריכוז הוא אחד הכלים הכי שימושיים למי שעובד עם ילדים או אנשים בכלל. רכשתי תובנות חדשות, דרכי עבודה יעילים יותר, ידע רחב יותר ובעיקר - הסתכלות אחרת על החינוך בישראל. אני מלאת מוטיבציה ויותר נחושה לעזור ליישם את השינוי המיוחל - די עם האבחונים והכדורים !! יש דרך אחרת - טובה יותר, נכונה יותר והרבה יותר בריאה.

facebook
סימה נזרי
recommends
25/03/2022

קצרה היריעה מלהכיל את כל עושר הלמידה והמקצועיות שרכשתי בקורס מאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה. עם כל הנסיון שלי בהוראה(35 שנים) ורזומה עשיר(מנחת פרחי הוראה,מרכזת פדגוגית,מרכזת תחום ההסטוריהומובילת ניסוי מטעם אגף הניסויים של משרד החינוך)הועשרתי בקורס זה- יצאתי עם ידע רב וארגז כלים שיעזורו לי להביא את התלמידים ללמידה מיטבית ושיפור קשב וריכוז ע"י זיהוי מחסומי הלמידה שלהם ודרכי הפעולה לכך! רוצה להודות לגדי בן לביא ולציפי על המקצועניות והיכולת להדליק את הזיק!

facebook
Hadas Adam
recommends
04/02/2022

ממליצה בחום על המכללה! למדתי שם קורס שהעשיר את ארגז הכלים שלי והפיל לי הרבה אסימונים. כפסיכולוגית ומומחית לאסטרגיות למידה בעצמי מזה 15 שנה, הקורס הצליח לחדש ולרתק אותי, והכי חשוב- נתן כלים פרקטיים שניתן ליישם. גדי מלמד בצורה חוויתית וסוחפת וניתנת המון תמיכה אישית. מומלץ!

facebook
Patricia Yahav
recommends
28/01/2022

אני רוצה לשתף שהקורס הזה הוא לא סתם עוד קירס אני הגעתי דרך המלצה של אחותי שעברה את הקירס ולמרות שאני לא מורה בבית ספר יש לי בית ספר למטפלים ואני מרצה מנחה ומטפלת כבר שנים והיה חשוב לי לדעת איך ללמד בצורה מתוקנת. הקורס הזה עזר לי המון גם לפתח את העסק שלי , הבנתי איפה אנשים נתקעים ובזכות זה שפשוט שידרגתי את כל הקורס שלי הבנתי מה הבעיה של אנשים שהם נתקעים ולא מצליחים ליישם את כל הכלים. בנוסף בשיטת מכירה שלי השתנתה בעקבות כל התובנות והכלים שקיבלתי בקורס והיום אני יכולה להגיד שהגדלתי את אחוזי הסגירה שלי בקורס ב50% ברמה האישית זה חיזק לי את הקשר עם הילדים עזר לי בתור אמא להבין את הילדים שלי בצורה אחרת ונתן לי המון כלים שאני מיישמת בתוך הבית שלי שיוצר המון הרמוניה . אני חייבת לומר שהקורס סופר מקצועי מועבר בדרך מופלאה שמאפשרת לנו באמת לרכוש את ההשכלה והיום היא שלי ואני יכולה לדבר אותה כאילו אני כתבתי את השיטה ממליצה בחום לכל מורה ואמא ואבא במדינת ישראל ללמוד את הקורס הזה העולם שלנו יראה אחרת לגמרי שיהיה המין בהצלחה 🙏🏻☺️

facebook
Manatiyah Dixon
recommends
11/01/2022

האמת שקצת קשה לתאר את ההרגשה שיש לי לגבי הקורס אז במילים פשוטות אני רכשתי כלים שבאמת עוזרים לי להבין ולתקשר יותר טוב אם הילדים שלי. אני מורה מחליפה ותמיד רציתי להבין את החשיבה של הילד ובעזרת כל הכלים שקבלתי אני כבר רואה שינוי לטוב תודה ענקית לגדי וציפי שדאגו ותרמו מעצמם יומם ולילה לא משנה השעה תמיד היה מענה וזמינות

facebook
Tiki Silis
recommends
11/01/2022

כחלק מהרצון להעמיק בתחום מיומנויות הלמידה ולרכוש כלים פרקטיים, הצטרפתי לקורס של גדי וציפי המדהימים. נחשפתי לכמות אדירה של ידע ורכשתי מיומנויות רבות. אני רואה את ההשתתפות בקורס כצעד מועיל ואף הכרחי עבור כולם, בפרט הורים בתחילת הדרך ואנשי חינוך. הידע והכלים מסייעים להבין טוב יותר ולהכווין את הדרך להצלחה ולחיים מאושרים עבור ילדים ונוער. קורס זה מאפשר להתמודד עם קשיים לימודיים ורגשיים של הילד, הרלוונטיים תמיד ובמיוחד בשנתיים האחרונות בחסות הקורונה והיעדר השגרה והמסגרות. מומלץ בחום!

facebook
Rivka Kochav Rika
recommends
10/01/2022

הרבה שנים אני מסתובבת עם חוסר השלמה על כמות התלמידים בארץ שמקבלים מרשמים לרטלין כטיפול ל"הפרעת קשב וריכוז". אבל, לא היה לי מה לענות לתומכים ברטלין ולא היתה לי אלטרנטיבה להציע... עד שהזדמן לי להכיר את המכללה לחינוך חדש בישראל וגדי שבראשה. במקצועיות אין קץ, בשפע ידע, שפע סבלנות, שפע אהבת החינוך, בצורה ממוקדת שלא משאירה מקום לשאלה, גדי לקח אותנו למסע מרתק ומופלא שבסופו כלים עשירים ורבים לשיפור קשב וריכוז ללא רטלין. אני מודה לך גדי, מעומק הלב, כאמא, כמורה לחינוך מיוחד, כיועצת חינוכית. היה מושלם !!!

facebook
אהובה חסון
recommends
10/01/2022

קורס שאין לו מחיר! על אחת כמה וכמה ברוח התקופה כשמערכת החינוך לא באמת מצליחה להחזיק את המערכת. הקורס נותן כלים מדוייקים ללמידה מהבסיס ומלמד כיצד לשפר מיומניות של למידה ותקשורת. מערכת הקורס נגישה וקלה וכך גם השיטה . הליווי הצמוד בקורס הוא משהו שאין דומה לו! ישנו מענה זמין בצורה שלא נתקלתי בה קורס חובה להורים מורים ואנשים שמבינים עד כמה חשוב ללמוד ואיך עושים את זה. יש קורסים בשוק כמו פטריות אחרי הגשם, אני מברכת ומודה על המזל בבחירה של הקורס הספציפי הזה , יצאתי נשכרת הן ברמה המשפחתית והן ברמה התעסוקתית .

facebook
ליהי וולנסקי
recommends
09/01/2022

כמורה לחינוך מיוחד וכאמא לילד עם לקויות למידה ובעיות קשב, הקורס נתן לי כלים רבים לעזור לילדים להתמודד עם קשיים לימודים ורגשים. למדתי כיצד לזהות את הקושי ללא אבחונים ולדעת לתת מענה מדוייק בהתאם לבעיה הספציפית. אני ממליצה בחום לכל אמא או מורה לעבור את קורס המאמנים כי בזכותו תהייה לך אפשרות אמיתית לעזור לילד ולהשפיע באופן משמעותי על עתידו ומצבו הרגשי והלימודי.

facebook
Liron Azulay
recommends
09/01/2022

הגעתי למכללה לחינוך חדש בישראל לפני 4 שנים, כדי לעזור לבת האמצעית שלי בלמידה, עשיתי את הקורס ללמוד כיצד ללמוד, היה מוצלח מאוד! תוך כדי אני עשיתי את הקורס איך לגדל ילדים ואז הבנתי שיש לי תקשורת לקויה עם הבת הגדולה שלי, ועשיתי גם את קורס התקשורת עם הבת הגדולה שלי, הגענו במשך 3 חודשים לסניף בראשון פעם בשבוע, ישבנו ותרגלנו יחד את תרגילי התקשורת, בניצוחה של אירית המדהימה!!! המשכנו גם בבית וזה עשה לנו פלאים!!!! היום הבת שלי בת 13 ויש לנו קשר מופלא!!! קרוב!!! אנחנו מדברות על הכל!!! הבנתי - שהכל אפשרי עם הכלים המדהימים האלה!!! ומאיתנו זה דורש התמדה, הכלה, קבלה ונתינה🙏🏽💖 השנה עם כל מה שאני שומעת שהקורונה הביאה איתה - המווון ילדים שנשלחים לאבחון של קשב וריכוז, המווון ילדים שמקבלים ריטלין וכל מיני כדורים מהמשפחה הזו... החלטתי לחזור למכללה וללמוד אימון לקשב וריכוז, כדי שאוכל לעזור לכמה שיותר ילדים שמתקשים בלימודים או מתקשים מבחינה חברתית, שהתקשורת שלהם לקויה עם ההורים, החברים או הסביבה בכלל... סיימתי את הקורס ואני מוכנה להעביר את הבשורה!!! אני מאמינה שהכל אפשרי!! אפשר להצליח בלימודים ובחיים על ידי אימון וכלים נפלאים!!! ללא ריטלין... ממליצה לכל הורה, מורה מטפל.... ללמוד את השיטה המדהימה הזו!!!! גדי וציפי אני רוצה להודות לכם על קורס מדהים מלא בתובנות והארות!!! מאחלת לכם שתמשיכו בעשייה המבורכת שלכם לעזור לכמה שיותר ילדים דרך ההורים, המורים, המטפלים וכו' ..... תודה רבה🙏🙏🙏

facebook
Fanny Itzhak
recommends
08/01/2022

כל חיי אני עוסקת בחינוך פורמלי ובלתי פורמלי ובעשור האחרון מאמנת קשב .לומדת ומכשירה את עצמי בשיטות לימוד מגוונות לאחרונה החלטתי לקחת פסק זמן מלימודים .במקרה או שלא המקרה שמעתי את גדי מפרסם את הקורס מאמנת לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה בביטחון בלתי מתפשר ובאמונה רבה .היו לי הרבה שאלות, נרשמתי מתוך סקרנות ונשארתי. בזכות הקורס נוסף לי חלק חשוב בפאזל האישי והמקצועי שלי. היופי בלימודים האלו זה הפשטות שבהם, שכל אחד יכול להצליח בכלים פשוטים לתרגול ונגישים המובילים את הילד להצלחה. בתכנית זו אין תיוגים כמו הפרעת קשב,לקויות למידה, דיסקלקוליה. רואים את הילד ולא את הציונים שהוא צריך לקבל. תכנית זו מלמדת את הילד לרכישת השכלה בדרך בטוחה. שמחה מאוד שנרשמתי וחשוב לי להמליץ לכל הורה, איש חינוך או כל מי שטובת ילדיו חשובה לו, להירשם לקורס הבא, להצטרף ולהיות חלק מקהילה שמובילה שינוי בחינוך, בהובלתו של גדי והמכללה לחינוך חדש בישראל .

facebook
פנינה סדרינה
recommends
08/01/2022

אז ככה, המכללה לחינוך חדש בישראל. המקום בו למדתי דרכי למידה מיוחדים, פשוטים לישום ובמבחן המציאות יעילים ביותר. נהנתי מהלמידה, ממנהל המכללה, גדי, אדם מיוחד, בעל נתינה ענקית, מי שמכיר אותי יודע שאלו האנשים שהכי מדברים אליי. ממליצה לכל המעוניין, אנשי הוראה, מטפלים, הורים ובעלי עניין אחרים....רוצו להירשם. יצירתיות בלמידה, מודעות, כלים מעשיים, זה הפתרון לחינוך בארץ.

facebook
אסתי יקוטי
recommends
28/12/2021

שלום לכולם ... לפני כמספר חודשים ישבתי בביתי ופתאום הרגשתי צורך עז לעשות משהו טוב עבורי ועבור הסביבה והיקום בכלל חיפשתי קורסים שיתנו מענה למה שאני רוצה שדרכו אצליח להגשים את עצמי ולעזור לאחר ברגע אחד קפץ לי פוסט בפייסבוק על הקורס המדהים שנקרא "מאמנת לשיפור קשב וריכוז ולקויות למידה" אני זוכרת שבאותו רגע היו לי לא מעט שאלות לעצמי האם זה הקורס הנכון ? האם יש לי את הזמן הדרוש להקדיש לזה? ועוד ועוד שאלות ולבסוף נרשמתי ופה מגיע החלק שבו אני פונה אליכם מורות / מורים / אנשי חינוך והורים רובנו נוטים לחשוב שילד שהוא קופצני , רץ , מרחף ועוד.. הוא ילד עם הפרעת קשב וריכוז אז זהו שלא . אפשר אחרת ובקורס הזה תלמדי / תלמדו איך לגשת לתלמיד ? איך לגלות מהו הקושי אצל התלמיד ומהיכן הוא נובע ? איך ללמד את התלמיד בדרך שבה הוא ירצה ללמוד מבלי להפסיק ? תגלו פתרונות רבים להתמודדויות שונות בחיינו ? ובעיקר בסיום הקורס תשנו את תפיסת העולם שלכם בכל מה שקשור "בהפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה" מי שמכיר אותי יודע שכל חיי שנאתי את התיוגים הלא מדויקים האלה . אז אם את מורה איש/ת חינוך או הורה שגם לכם נמאס מהתיוגים האלה הירשמו לקורס הבא בהקדם אתם לא תתחרטו באחריות גאה ונרגשת להיות חלק מהפאזל הזה הכולל את המכללה לחינוך חדש שבראשה עומד גדי המדהים וציפי היקרה ❤ שהיא יד ימינו לא כל יום פוגשים אנשים טובים באמצע הדרך תודה לכם על הזכות להיות חלק ביחד נוביל לדרך חדשה אסתי אסתר יקוטי

facebook
Alona Lerer
recommends
25/12/2021

לפני הקורס היו לי כמה שאלות ... איך אפשר לעשות שינוי מחשבתי ב10 מפגשים? איך יכול להיות שתאוריות שלמות של למידה ישתנו אצלי? אחרי שני תארים בחינוך, מחקר על הפרעות קשב לא יכול להיות שאפשר להיפטר מהכדורים. לא הגיוני שיש דבר כזה, חינוך חדש. מה כבר אפשר לחדש???? (ספויילר....אפשר😉) הייתי כל כך מקובעת על הדרך שלי, התאוריות שלי . ובכל זאת נירשמתי... אתם יודעים מה קרה??? אחרי 10 מפגשים עדיין היו לי שאלות, אבל קצת שונות... איך לא למדתי את זה קודם? למה לא משתמשים בשיטה בכל מוסדות החינוך? איך יכול להיות שבדרך כל כך פשוטה אפשר לפתור כל כך הרבה בעיות? למה לקחתי את הכדורים כל השנים? איך אני מפיצה, מעבירה, מלמדת את השיטה הזאת, בכמה שיותר מוסדות חינוך, לילדים, להורים ולמורים? איך אני משכנעת כמה שיותר אנשים ללמוד ולהשתמש בשיטה הזאת? אז החלטתי שאני מתחילה מהפוסט הזה. התשובות לכל השאלות נמצאות במקום אחד קסום, מכיל ומלמד: "המכללה לחינוך חדש בישראל" בניצוחו של Gadi Ben Lavi תתקשרו ותרשמו... מטפלים, מורים והורים...מאמינה שתגלו את הקסם בדיוק כמוני🙏 תודה לכם, על מי ומה שאתם עבורי זכיתי🙏 המכללה לחינוך חדש בישראל

facebook
Haya Norber
recommends
25/11/2021

החינוך המיושן כיום כבר לא מתאים לעולם החדש..הילדים מתוסכלים וגם המורים. המכללה לחינוך חדש בישראל הוא לדעתי התשובה והפתרון המוצלח ביותר ה לבעיות החינוך והלמידה. השיטה שוברת את תקרת הזכוכית ומאפשרת לידע ולהצלחה להיות חלקם גם של ילדים שלא חשבו שזה אפשרי כפי ששום שיטה לא הצליחה בעבר לכן אני ממליצה מאוד.

facebook
Narjes Willy Hussein
recommends
12/11/2021

הקורס מעניין מאוד ומאתגר מאוד ומעניק לנו הרבה כלים ואסטרטגיות למידה שניתן להשתמש בהן בהוראה עם התלמידים בכיתה. השיטה הזאת הופכת את הלמידה ללמידה משמעותית מאתגרת לתלמידים וגם לנו כמורים. ההנחיה של המנחה גדי ממש מקצוענית, ענה על כל השאלות שלנו והחששות שלנו, היה עם אוזן קשבת נתן לנו אנרגיות חיוביות וגילה לנו באמת את הסוד ההצלחה בלימודים!

facebook
מוזנה פלאח
recommends
11/11/2021

קורס המאמנים של המכללה הוא מהמם, מאתגר, חוויתי ומעצים ביותר. למדתי דרך הקורס המון דברים, כלים איך לשפר קשב וריכוז אצל ילדים ומבוגרים, איך לבטל ולמנוע נטילת ריטלין מהילדים. קורס שמקנה המון המון שיטות ותרגילים שמקרבים אותי לילד ולעצמי, ולפני הכל אני מתרגלת על עצמי והילדים שלי ואחרי זה על אחרים. מחוויה אישית , זה עזר לי המון! המרצה גדי תמיד נמצא ,לא משנה יום ושעה תמיד יש מענה, וכמובן מעביר את הכלים בצורה ברורה ביותר. תודה על הכל!

אני רוצה להמליץ על מכללת לחינוך חדש בישראל קודם כל רוצה להגיד תודה למרצה ומנכל של החברה גדי. זה לא מובן מעליו שיש מענה לכל שאלה, בכל שעה אפילו בשעות מאוחרות. דבר שני שחשוב לציין זה תוכן של הקורס. קורס מאוד מעניין, עם המון חוויות חדשות וגישות. קורס מתאים לכל איש חינוך והורה. קורס מלמד איך ניתן להפוך למידה רגילה ללמידה מעניינת, מוצלחת והכי חשוב מובנת לכל תלמיד ולא משנה גיל אני מורה עם ניסיון רב במתמטיקה, למדתי הרבה קורסים באוניברסיטה וקורסים חיצוניים. חשבתי לעצמי מה עוד אני כבר יכולה ללמוד ? היתה לי תחושת בטן טובה ונרשמתי. יום ראשון השבוע סיימתי קורס, קיבלתי תעודה ואני יכולה להגיד חד משמעי קיבלתי כלים שבאמת עובדים. תוך כדי למידה שילבתי את הידע חדש בשיעורים ושמעתי וממשיכה לשמוע מתלמידים פידביקים טובים. הכלים עובדים. נקודה. ממליצה מאוד!!!! תודה רבה לגדי וצוות מעולה. ריימן מרגלית

facebook
גבריאלה חיון
recommends
10/11/2021

וואוו יש לי כל כך הרבה מה לשתף, על החוויה וההתנסות שלי בקורס המדהים הזה שעברתי שפשוט אני יכולה לומר שיש אותי לפני ויש אותי אחרי ההשכלה שרכשתי. אני יתחיל בכך שלדעתי כל אדם שהוא הורה היה צריך לבחור בקורס הזה כל כך הרבה כלים משמעותיים לחיים וכל כך הרבה ידע שלעולם לא באמת קיבלנו כשבחרנו להיות הורים ולכן מעולם אנחנו לא באמת מיומנים מול הילדים ומכאן הכל בעצם מתחיל. הקורס מעבר ללמיד מקצועי של איך ללמד ילדים ואיך להבין את המחסומים ללמידה נותן כל כך הרבה ידע מעשי על התקשורת שלנו מול הילדים או שלו בכלל כבני אדם אחד לשני. הקורס הציג לי בדרך מדהימה גם את מערכת היחסים שלי מול הילדים שלי וכמה ניתן לשפר את אותה זוגיות על מנת לחוות אנרגיה טובה יותר בבית מתוך מקום שווה לכולם ומתוך הבנה עמוקה שגם לילדם יש זכות קיום כזאת שהרבה פעמים ביטלנו בדרכים כאלה ואחרות בגלל חוסר מודעות. בנוסף הקורס נתן לי את האפשרות לבחור ממסלול חיים חדש שבו אני בוחרת לעצמי לעזור לכמה שיותר ילדים ובוגרים ומבוגרים להבין כי לא צריך שום כימיקל כדי להצליח ללמוד להתפתח ולצמוח אלה צריך רק להבין איך ואז הכל כבר קורה מעצמו. אז תודה רבה לגדי המדהים שבזכותו נחשפתי לכל המסע המדהים הזה שעטוף באריזה יפיפייה ונקראת "ללמוד איך ללמד" דרך המכללה לחינוך חדש בישראל

facebook
Romi Politzer
recommends
10/11/2021

המכללה לחינוך חדש בישראל כשמה כן היא. במכללה לומדים את הדרך שבה הילדים לא רק ירצו להקשיב אלא גם ייהנו מתהליך הלמידה ויפיקו את המיטב. התלמידים ילמדו וירכשו ידע שייכרת בזיכרונם ולא ימחק לאחר הבחינה. למדנו איך ללמד את הילדים "כיצד ללמוד". הקורס היה מובנה, הגיוני, ברור וכמובן דורש תרגול. ככל שמתרגלים יותר מצליחים יותר. הצוות היה מקסים, נוכח ועוזר. תודה רבה.

גדי היקר, במשך כמעט 3 שנים אתה לצידי ולצד ילדי. מלווה ,תומך ,מלמד,מקשיב ומכיל. הגעתי אליך אז מפורקת, חסרת אונים. הגעתי אליך שהכל היה נראה לי בלתי אפשרי עוד. הגעתי אליך מבולבלת שהחושים שלי כבר לא חדים, חשבתי שהגעתי לקצה היכולת שלי לעשות משהו עבור הילדים שלי, אולי המערכת צודקת, אולי אני צריכה להיכנע. את המכללה שלך הכרתי בפוסט, אז לפני 3 שנים, בדיוק הייתי אצל נירולוג ילדים, שהתלבט בכמה לעלות את מינון הקונצרטה עבור הבן שלי . הלב שלי קפץ שראיתי את מספר הילדים שהצלחתם לעזור להם , לרגע לא היססתי ומיד התקשרתי כי ידעתי שזה סימן מאלוהים, הוא פשוט שלח לי סימן ,חבל הצלה עבור הבן שלי, זהו אולי יש לי עוד סיכוי לעשות עוד משהו לפני שאני נכנעת . הטלפון צלצל ואתה הייתה בצד השני, בנהיגה, עונה לי עם החיוך והלב הרחב שלך שהיה ניתן להרגיש גם דרך הטלפון ואני בקול רועד,נרגשת מספרת לך את "הצרות של חיי". קול מנחם ממך נשלח אלי ומיד שאלת: מה הבעיה? מתי את מגיעה עם הילד נעשה לו מבדק, ונאתר את המחסום שלו ? לא הבנתי על איזה מחסום אתה מדבר המחסום היחיד שהכרתי בחיי זה של מע"צ על הכבישים. שהכל אצלי בבלגן, נשאבת וסקרנית לדעת על מה אתה מדבר, "אל תדאגי אני יתאים לו תוכנית לימודים את יודעת כמה ילדים הצלחנו להציל ?ואת חד משמעית נרשמת למסלול מאמנים,ואת תהיה תותחית אני בטוח". ולי חלפה מחשבה "נו,ברור, עוד אחד שרוצה לעשות עלי קופה". ואז התאים שעוד בחיים במוח שולחים הודעה ללב " טוב הוצאת גם כך על אלפי שקלים מה כבר יש לך להפסיד תנסי הכי הרבה כפרת עוונות ". נכון זה לא היה קל בכלל לא , זה היה כרוך בהתגיסות ומחויבות שלי לנסוע שעתיים לכל כיוון בשביל שעת אימון עם הילד בשיעור בפרטי ולצד זה שגררתי אותך לבית הספר והתחננתי שתהיה בכל שיחה אפשרית . הטלפון שלך היה בחיוג מקוצר אצלי ,אם חלילה אני אפסיק לנשום. היה המון בכי וכאב . אבל ,את הפירות של המסע אני מתחילה לקצור ממש בימים אילו,אני עברתי תהליך משמעותי! הבן שלי האלוףףףףףףף התחיל ללמוד! קבלתי ילד שמצליח ללמוד, ילד שמתמודד ולא בורח, ילד שניגש למבחנים, ילד תקשורתי , כןןןןןןןןן בא לי לצעוק שכולם ישמעו קבלתי ילד שמצליח לשבת 45 דקות במקום 10 דקות בכיתה . קבלתי ילד גמול ( לצד תזונה בריאה גם) אחרי 8 שנים של רעל. קבלתי את הילד שלי בחזרה . קבלתי את הכלים לעזור לעוד הורים וילדים ( שלא יעברו את מה שעברתי ) קיבלתי ילדים שמסוגלים ללמוד אחרי שגם הם רכשו את הכלים מהקורסים. גדי ,מודה לך מעומק הלב תודה גדולה שבזכותך והכלים החדשים שרכשתי אני אמא יותר טובה כמובן גם לצוות המדהים והמוכשר עם הלב הענק ,תודה .

facebook
Dana Jamui Twizer
recommends
09/11/2021

התחלתי את הקורס עקב אבחון של הבן שלי ב"הפרעת " קשב וריכוז ולחץ של בתי הספר לתת לבן שלי ריטלין , שיחות טלפון רבות שהוא חייב ...וחבל.. וזה יעזור לו וזה לטובתו ....זה כמעט שכנע אותי ...אבל משהו בתוכי לא נתן לי לתת לו את הכדור. וכאן , לאחר פרסום שראיתי הגעתי למכללה לחינוך חדש בישראל ,החלטתי לבוא לפגישה עם גדי ולאחר שיחה קצרה הבנתי והופתעתי שיש דרך אחרת, החלטתי לנסות והצטרפתי למסלול המאמנים, תוך כדי הבאתי גם את הבן שלי לקורס אחד ומילד חסר אמונה במסגרת החינוך חסר מוטיבציה ובטחון בעצמי, כי תמיד אמרו לו שיש לו בעיה. פתאום הילד הבין שהוא יכול ושהכל אפשרי. כל כך הרבה הטעיות יש סביב "תופעת" הקשב והריכוז. אם רק מורים והורים היו מקשיבים ורק לומדים שיש דרך אחרת !!....בלי סמים !!(ריטלין) אם רק נדע להסתכל על הילד להבין אותו ומה מונע באמת ממנו להתקדם ...משם השמיים הם הגבול ואין הורה בישראל שלא רוצה שיהיה לו ילד מאושר ומסוגל . אז היום סיימתי את הקורס ונשאר לי רק להודות מכל הלב לגדי לאירית ולכל צוות המכללה שהיו שם ועודדו אותי גם אם לפעמים היה לי קשה ידעו לא לוותר עליי והאירו לי את הדרך !!!! תודה רבה רבה !!! 🙂 🥰🥰🥰

facebook
נסרין קזאמל ח'יר
recommends
09/11/2021

עברתי קורס ללמד כיצד ללמוד , במהלך הקורס קיבלתי המון כלים מעשיים שעזרו לי באופן אישי והעברתי לילדים לתלמידים שלי , למדתי לזהות תופעות שונות אצל תלמידים שעזרו לי לדעת ולזהות בעיות לימודיות ולהתאים את דרכי ההוראה שלי . קיבלתי רעיונות איך להעביר את החומרים השונים בדרכים יצירתיות ,ואיך לתכנן מערכים מוצלחים המון משחקים שיעזרו לתלמיד וישפרו יכולות קוגניטיביות כמו זיכרון , עיבוד , שליפה ופתרון בעיות .. ממליצה בחום לכל אחד זכיתי , גדי איש מדהים מקצועי מאוד .תודה מקרב לב

facebook
Mirvat Azar
recommends
09/11/2021

מאוד נהניתי בקורס. היה מאוד מאתגר ומרתק. נהניתי מחוויה זו מאוד, הועשרתי מהלימודים ורכשתי הרבה כלים וידע שיעזרו לי מאוד בהמשך דרכי, אם זה מול תלמידיי שאני מחנכת או מול ילדיי בבית. אני חושבת שאם הידע שקיבלתי דרך הקורסים העשירים יהיה מיושם במערכת החינוך שלנו תהיה מהפכה חיובית ותשפר מאוד את יכולת הלמידה והתובנה ויהיה עתיד טוב יותר לילדינו. תודה מקרב לב גדי על הליווי, ההבנה, היחס האישי שקיבלתי לאורך כל תקופת הקורס ומעבר לכך.

facebook
Olamumloo Aya Twizer
recommends
08/11/2021

לגדי היקר. במשך 16 שנים אני לומדת חינוך. מלא סדנאות, קורסים, הרבה תיאוריות, ועדיין תמיד נתקלתי בילדים "הבעיתיים" שכבר הגעתי איתם לרצון ללמוד אבל לא ידעתי מאיפה מתחילים ואיך באמת אני יכולה לעזור להם מעבר לאמפתיה. בקורסים המהממים שהנגשת לי למדתי כל כך הרבה. רכשתי המון כלים שתכלס עוזרים ויכולים לעזור לילדים ללמוד. גישה מדהימה. פשוטה. הלכה למעשה. מחכה להיות המאמנת שמאמינה בכל תלמיד ותלמידה ומובילה אותם להצלחה בעזרת הכלים שרכשתי במכללה לחינוך חדש בישראל. תודה על הכל. איה

facebook
Asmaa Diab
recommends
08/11/2021

אחת ההחלטות המקסימות שהחלטתי ללמוד במכללה. הייתה חוויה מאוד מדהימה מלאה ועשירה ב נתונים מאוד עוזרים לי כבן אדם וכמאמנת לאנשים. תודה רבה לגדי והצוות המיוחד על ההקשבה, והתמיכה והמענה המהיר!!!

facebook
שירן הודארה
recommends
07/11/2021

היום אחרי ארבע שנים של הסתכלות מהצד על החינוך בישראל והזכות ללוות תלמידים באתגרים השונים, אני מסיימת קורס של מאמנות לשיפור קשב וריכוז במכללה לחינוך חדש בישראל עם המון תובנות והסתכלות מושכלת יותר על החינוך וכל נושא הקשב והריכוז ואני מרגישה צורך לשתף ולחלוק את התובנות שקיבלתי, אני חושבת שזה חד משמעית קורס חובה לכל הורה ואיש חינוך בעולם בכלל ובישראל בפרט! גדי אתה השראה והבשורה שאתה מביא איתך היא פשוט שליחות! פשוט תודה!

facebook
دنيا شاهين
recommends
07/11/2021

היה מאוד מדהים, גדי המרצה המעולה שתמיד היה זמין לנו בכל שאלה. החומר היה מאוד שמן והבנתי את כל הכלים האמיתיים של בעיות הקשב והריכוז של כל אחד. אני מאוווד ממליצה לכל מורה והורה ללמוד את הקורס הזה כדי להבין איפה הבעיה האמיתית כדי לשפר אותה.

facebook
Gila Nissim
recommends
02/11/2021

בהיותי מורה לאנגלית מזה שנים רבות תמיד חיפשתי לדייק ולהעלות את הידע המקצועי שלי לרמה הגבוהה ביותר שניתן. לשמחתי נתקלתי בפרסומים של המכללה לחינוך חדש בישראל ונרשמתי למסלול המאמנים. השלמתי בהצלחה את המסלול והיום אני מרגישה שיש לי את הכלים והידע המדויקים והנכונים כדי לעזור לילדים בדרך טובה, מעצימה ומהנה. תודה רבה לגדי המנכ"ל ולכל הצוות המדהים של המכללה!

facebook
Lia Krasilshikov
recommends
17/10/2021

סיימתי את מסלול המאמנים לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה במכללה. אני מרגישה שאני פשוט חייבת להעביר את הידע הזה הלאה, לנסות להשפיע ולעצור את הצורך הבלתי נשלט בלקיחת ריטלין בקרב ילדים ונוער - שהם העתיד שלנו! אני ממליצה בחום לכל ההורים והמורים בישראל לקחת חלק בשינוי משמעותי בנושא הלמידה וללמוד את השיטות הייחודיות והנפלאות שהמכללה לחינוך חדש בישראל מעניקה. שיטות שעובדות ב-100% מהניסיון האישי שלי! התהליך שעברתי במכללה נתן לי קודם כל ביטחון שלא היה לי וכבר לא ציפיתי לפתח אותו בגיל 42, למרות שהייתי לומדת בלי סוף. קיבלתי כלים פשוטים ופרקטיים להתמודד עם כל הקשיים שחוויתי במהלך הלימודים: חוסר יכולת לקרוא חומר כתוב, שלא לדבר על ספרים שבכלל לא הייתי קוראת. זה פשוט היה עינוי וכל מה שהיה יוצא מזה הוא פחד להמשיך ללמוד, רצון להפסיק ללמוד, קושי עצום לביטוי בכתב ועד המון תסכול. המון שנים הייתי חיה עם המחשבה שהסיבה לתסכול שלי היא פשוט העובדה שעברית היא לא שפת האם שלי. רק בזכות גדי, המאמנים המדהימים של המכללה והגישה הסופר אפקטיבית, הבנתי איך ללמוד נכון ומהי הסיבה האמיתית לקשיים שהיו לי בלמידה.

facebook
Abigail Charvit
recommends
07/10/2021

מרגישה צורך להודות לצוות המכללה ובמיוחד לגדי המנכ"ל שסמך עלי, האמין בי ועזר לי להבין שאפשר לשנות גם כשהכל נראה כל כך קשה. אני אימא לקוית שמיעה ונשואה לבעל לקויי שמיעה ברמה גבוהה יותר. אנחנו מגדלים ביחד חמישה ילדים חכמים ומתוקים, כולם שומעים היטב וביניהם בת בעלת תסמונת דאון. בשנות הלימודים התגלו קשיים וכל המערכת התומכת דרשה שאתן להם ריטלין שגרם לתגובות חריפות ביותר ולכן הפסקתי לתת את הכדור למרות דרישת המורים. בכל השנים נלחמתי כדי שהילדים שלי יצליחו בלימודים, אך נתקלתי תמיד בקשיים. לשמחתי, חברה טובה המליצה לי על המכללה לחינוך חדש בישראל ונרשמתי למסלול המאמנים. בעזרת הכלים שלמדתי במסלול המצב היום שונה לגמרי גם ביחסים ביני ובין בעלי, גם ביחסים בינינו לבין הילדים, והכי חשוב שהילדים מצליחים לקשור קשרים טובים יותר בינם לבין חבריהם, ללמוד ולהקשיב גם לחברים וגם למורים. על כך אני מודה לגדי אישית ולכל צוות המכללה. תודה רבה! 😃

facebook
סיגל אשטמקר
recommends
07/10/2021

אני אמא לארבעה ילדים שהוגדרו כבעלי בעיות קשב וריכוז ומהר מאוד הבנתי שלמערכת החינוך אין מענה ופתרון לילדים שכאלה אלה חוץ מלנסות לשכנע אותי שריטלין הוא הפתרון הנכון עבורם. למרות שהתסכול של הילדים שלי הלך וגבר, וכמעט נשברתי ונפלתי "למלכודת הריטלין", החלטתי ללכת בעקבות הרגשות שלי ושאני לא מכניסה לגוף של הילדים שלי את הסם הזה ושחייב להיות פתרון אחר. ברגע שגיליתי את המכללה לחינוך חדש בישראל והכרתי את גדי המנכ"ל, הבנתי שלא טעיתי ועשיתי את הדבר הנכון עבור ילדיי! נרשמתי למסלול המאמנים של המכללה וקיבלתי ידע רב ועשיר בכלים חדשים ומשם התחלתי ליישם והתוצאות לא איחרו להגיע. הבת שלי פורחת היום בזכות הכלים האלה. ממליצה בחום לאותם הורים שחושבים לתת לילד שלהם ריטלין ולא שלמים עם עצמם. מודה מכל הלב לגדי ולצוות המדהים שהיה איתי לכל אורך התהליך והלימודים!

facebook
אשירה מעטוף
recommends
05/10/2021

במסע החיפושים שלי למציאת כלים שיכולים לעזור לבן שלי לצאת מהמעגל שהיה בו של: תסכול בלימודים, שהוביל לשעמום, שהוביל אותו לעשות שטויות, שגרם לבעיות חברתיות וחוזר חלילה. חיפשתי מענה, אבל כזה שלא יגרום לי להתכווץ בבטן כל בוקר מחדש, ושיוביל לתוצאות בלי תלות בכדור כזה או אחר. וכך הגעתי מכפר תפוח לראשון לציון לפגוש את גדי. המפגש מילא אותי בתקווה ואופטימיות. כבר בפגישה הבנתי שיש פה משהוא שהוא לא עוד גימיק, אלא בשורה של ממש ונרשמתי ללימוד משותף עם בני ולמסלול המאמנים לשיפור קשב וריכוז ומיומנויות למידה. בני יצא עם כלים וידע איך לעזור לעצמו להצליח בלימודים (ללמוד כיצד ללמוד), להתמודד עם אימפולסיביות ולהתרכז בלימודים (תקשורת), ואפילו איך לקבל החלטות נכונות שמקדמות אותו בחיים (לבחור נכון ולהצליח בחיים). וכבונוס הרווחנו גם זמן איכות משמעותי יחד בנסיעות לראשון לציון. אני יצאתי עם הידע היקר מפז הזה להעביר אותו הלאה לעולם ולעזור לתלמידים לרכוש את הידע והמיומנת המיוחדות והכל כך חשובות האלה. ממליצה בלב שלם לכל הורה/ מורה שרוצה לעזור לתלמידים/ ילדים שלהם ללמוד את הכלים האלה ולתת להם את האפשרות הטובה ביותר להצליח. אשירה מעטוף- ייעוץ זוגי ומשפחתי והדרכת הורים

facebook
Dalit Radmi
recommends
04/10/2021

בימים בהם מערכת החינוך פושטת את הרגל ומאבדת את דרכה, הורים לוקחים אחריות טבעית על הילדים שלהם ומחזקים את עצמם בידע וכלים שיוכלו להביא את הילדים שלהם להישגים אמיתיים, ולעצמאות בתחום היכולת ללמוד, להבין וליישם בחיים. את כל אלו קיבלתי מקורס המאמנים של 'המכללה לחינוך חדש בישראל' ואשמח להעביר הלאה. מפרגנת בשמחה, ומאמינה שהשינוי כבר כאן, מחכה לכולנו לשנות את השיטה.

facebook
בלהה בוך
recommends
27/09/2021

אני גננת בעלת תואר אני גננת בעלת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, עם וותק של 38 שנים, מדריכת הורים יועצת משפחתית, מפענחת ציורי ילדים ומבוגרים, בעלת תעודה לעיסוי תינוקות, אמא וסבתא. הגננות מהוות את היסוד לכל המקצועות העתידיים אותם ילמדו הילדים בשנים הבאות. מחובתינו להכינם בכל תחומי החיים בהתאם לגילם ההתפתחותי ולקבוצת השווים. סיימתי את מסלול המאמנים במכללה לחינוך חדש בישראל, המתווה דרך חדשה ומעניקה כלים נוספים לחיים, מתוך ראיה מודעות של טובת הילד, לא רק בהווה כי אם ובעיקר לעתיד. מסלול הלימודים בדרך להיות מאמנ.ת בנוי נדבך על נדבך. מבלי לגלות את הסוד להצלחה לא ניתן להבין מדוע הילדים בכיתה נראים לעיתים מעוכים, מבולבלים או/ומפהקים... למדנו להיות "חברים" של המילון, להבין את הנקרא ואת הנשמע...להבין את השפה העברית על בוריה. ללמד חשבון, להבין את מילות המפתח של כישורי החשבון...נפתח עולם חדש למספרים שלא מהווים איום על הרבה מאד תלמידים... לפתע קבלנו "אגרוף לפנים" עומד הילד מול הוריו/ מוריו ואינו רוצה לשתף פעולה, כמה מוכר ולא חביב, האגרוף בא ללמד אותנו אנשי החינוך וההורים כיצד כבר מגיל צעיר לרתום את החבר'ה לקחת אחריות, לבחור ...וכשהם בוחרים מתוך מודעות...השמים הם הגבול... כיצד להיות אשת חינוך מרתקת, שמשחקת עימם, צוחקת עימם, ותוך כדי מלמדת אותם מבלי שהם אפילו שמים לב שהם לומדים, ולשמוע את המשפט הכי מתוק שאפשר: "אפשר ללמוד בבית הספר שלך..." לזרוק את הריטלין לפח, זו גולת הכותרת של המסלול, לא עוד ריטלין וחבר מרעיו. כיצד לזרוק? זאת תלמדו אתם במסלול...לא מגלים סודות בחברה... ומה עושים בכיתת הגן/וביה"ס כשהילד: מפריע זז קופץ מצייר משרבט זורק מכל הבא ליד "משגע את חבריו" מדבר ללא סוף. לשם כך נועדו תרגלי התקשורת. אך האמינו לי תרגול זה חשוב לכולנו כבני אדם, מגיל הגן ועד...הוא העיקר, הוא כלי התפתחותי בסיסי לחיים, מהווה כישורי חיים וחיברות, לעתידם הנפשי של הילדים וכבוגרים עם חבריהם ובן זוגם. כשמבינים זאת לעומקם של דברים מגלים את עצמנו מחדש, אווירה של אופריה, טסים...חשים אהדה, ממשות תוצאה, מודעות עצמית, תובנות לחיים, דימוי עצמי טוב, בטחון עצמי עולה... שורה תחתונה כל מי שעיניו בראשו, ורוצה באמת לשנות מסלול חשיבה במערכת החינוך שירשם ללימודים במכללה לחינוך חדש בישראל. כי כולנו רוצים עתיד טוב יותר לילדים שלנו? אני את הבחירה שלי עשיתי להעניק כבר בגיל הרך אושר, הבנה, הכלה, אהדה, קבלה, עידוד, העלאת הבטחון העצמי והדימוי העצמי של הילד, קבלה, הקשבה, האזנה, מודעות, תובנות. השמים הם הגבול, להבין שכל מה שילמדו, ירכשו ויפנימו זה שלהם והם מסוגלים ליישם זאת בחיים בכל תחום שבו יחפצו... תודה לגדי מנהל המכללה אשרינו שזכינו! תודה לך גדי שהיית שם עבורי, עמתת, לחצת על כפתור, חצי וידעת, וידעת...גרמת לי לרצות ליישם זאת לפני חודש... למה אתם מחכים רוצו להרשם המכללה לחינוך חדש בישראל קוראת לכם... רוצו... זאת כתבתי בספטמבר. אני בעלת תואר ראשון בחינוך לגיל הרך, אנו הגננות מהוות את היסוד לכל המקצועות העתידיים אותם ילמדו הילדים בשנים הבאות. מחובתינו להכינם בכל תחומי החיים בהתאם לגילם ההתפתחותי וקבוצת השווים. מזה חמישה שבועות שאני לומדת את מסלול המאמנים במכללה לחינוך חדש בישראל המתווה דרך חדשה ומעניקה כלים נוספים לחיים, לא רק בהווה כי אם לעתיד וזו רק ההתחלה. סיימתי את השלב הראשון במסלול: 'הסוד להצלחה בהוראה' ואני חושבת שצריך לחלוק את הסוד הזה עם כל אנשי ההוראה וציבור ההורים. מי מאיתנו אינו רוצה עתיד טוב יותר לילדים שלנו? החלטתי שאת הדרך לחיים מאושרים אעניק כבר בגיל הרך ועל מנת שאהיה גננת מיטיבה יותר וסבתא כיפית החלטתי ללמד ללמוד ולהעניק לנכדיי ולדורות הבאים אושר של הבנה, שהשמים הם הגבול, שכל מה שילמדו, ירכשו ויפנימו זה שלהם והם מסוגלים ליישם זאת בחיים בכל תחום שבו יחפצו... תודה לגדי מנהל המכללה אשרינו שזכינו!

facebook
מיכל שושן
recommends
26/09/2021

לפני שמצאתי את המכללה לחינוך חדש בישראל נתקלתי בקשיים שעברו על בתי מול גורמים חיצוניים: רווחה, עובדת סוציאלית ויועצות בתי ספר שלא ידע לתת מענה וכלים ואיך באמת לעזור לה חוץ מאשר להמליץ על ריטלין. המורות ומנהלת בית הספר לא באמת האמינו בה ולא רצו לשמוע אותי כשאמרתי להם שיש דרך אחרת לעזור לה. הן נתנו לי רק אפשרות אחת: ריטלין! ידעתי שריטלין הוא סם עם תופעות לוואי לא טובות ולא יכולתי בשום אופן להסכים שהבת שלי תיקח כדור כזה. החלטתי למצוא פתרון אחר ולשמחתי הרבה מצאתי את המכללה לחינוך חדש בישראל. גיליתי עולם חדש, שיטה חדשה, וכלים פשוטים ומעשיים. עשיתי את מסלול המאמנים והתחלתי ליישם את הכלים עם הבת שלי והיא התחילה להשתפר באופן משמעותי בלימודים ובחיים בכלל. לאחר שסיימת את מסלול המאמנים החלטתי להפיץ את הבשורה על מנת לעזור לעוד הרבה ילדים והורים. אני מודה מכל הלב לגדי ולצוות המדהים שליוו אותי בסבלנות לאורך כל הדרך!

facebook
Mai Jihad Ali
recommends
26/09/2021

המכללה לחינוך חדש כשמה היא כותרת זו היא שמשכה ועניינה אותי בלהוות חלק בה.. אכן אכן מה שהיה בקורס מאמנים במכללה לחינוך החדש בישראל אף פעם לא היה ולא יהיה בחינוך הרגיל שגדלנו עליו והתרגלנו אליו אני מדברת בתור מורה שבמערכת 😊 את הכלים והמיומנויות אשר רכשנו במהלך הקורס לא רוכשים באף מקום אחר.. אני מודה לך גדי יקרי ולך שחר יקרתי ולא אשכח את אירית היקרה על כל רגע שהיה וחבל שזה נגמר בטוח אני אשתתף בקורסים אחרים בעתיד בעזרת השם🙏🏻🙏🏻 תודה על הליווי שמעולם לא חוויתי ליווי כזה ועל ההכוונה בכל עת👌🏻 בטוח שאני אצטרך אתכם בעתיד ואני בטוחה שאתם עומדים בהיכון לרשותנו🤲 ובכן אני ממליצה בחום לך אחד ואחת להשתתף בקורס המאמנים אשר יגרום לשינויי משמעותי אצלכם בחיים בכל המישורים הן האישיים והן המקצועיים שוב אני מודה לכם ומעריכה מאוד🌹🌹

גם אני רוצה תוצאות כאלה!

מלאי את הפרטים ותועברי לשאלון המועמדות

התחברות מהירה
באמצעות לינק חד פעמי

שלחו לי לאימייל

התחברות לאתר